1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tv pod xbox

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rafciux, Styczeń 23, 2011.

1. rafciux

rafciux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam zastanawiam się jaki wybrać tv pod i'xa. Tv będzie mi służył również jako monitor. Mocno zastanawiam się nad tym:
    Kod:
    http://allegro.pl/telewizor-lg-32-32ld465-full-hd-usb-mpeg-4-divx-i1413831853.html
    Co o nim sądzicie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. h-y-d-e

h-y-d-e Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Siemianowice
    Ja tam LG mijam szerokim łukiem...
    Nie wykluczam jednak dobrego sprzętu tej firmy, najlepiej nie pytaj tutaj tylko poczytaj na forach bardziej związanych z tv czy lcd, monitorami etc..

4. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    na Twoim miejscu wziąłbym monitor. a co do tego TV nie ma co oceniac, jak się nie widziało go w akcji :) miałem kiedyś TV LG i byłem z niego bardzo NIEZADOWOLONY

5. yaro555

yaro555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
  6. barrrtek

barrrtek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mazury
    A co wy pieprzycie,ja mam LG LCD 32'' i się dobrze sprawuje nie mam żadnych problemów.

7. GrooBass

GrooBass Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wolne Miasto Gdańsk
    TV świetny, ale trzeba mieć na uwadze, że to TV i raczej ciężko będzie zastąpić monitor. Dlatego jeśli mówimy o TV do X'a to jak najbardziej ten co podałeś jest OK. Ale jeśli mowa o monitorze to już tak przeciętnie, chociaż wiadomo - kwestia woli.

8. xman

xman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    mam lg ful hd 32cale i jestem BARDZO zadowolony, dziala jak nalezy , obraz wyswietla swietny, jedynym minusem jest pilot ktory działa z opoznieniem i jego guziki ktore trzeba mocno przyciskac tyle !

9. zeber007

zeber007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ostrołęka
    Miałem w domu kilka rzeczy LG. Każda padłą po 6 miesiącach. Już nigdy nie kupie nic z LG. Największe gówno jakie może być. Produkcja masowa. Samsung był dobry, dopóki nie wprowadził produkcji masowej i nie przepoczwarzył się w szajsunga. Obecnie mam sony bravie 32 cale full hd i wiem, że to był najlepszy wybór jaki mógł tylko być. Mam sporo znajomych i widziałem sporo telewizorów LCD tej klasy. Philips odbiera słabo, Sharp na analogowej sobie nie radzi, lg się psuje a więc pozostało mi kupno albo szajsunga albo sony. Brat ma samsunga dlatego wybrałem sony. Ogólnie mój wybór był trafniejszy niż wybór brata. Sony ma świetny obraz i składany jest w Hiszpani ( Samsung już w Chinach).. Ma możliwość odtwarzania filmów z pen drivea, a tryb do gier podczas gry na moim xboxie sprawdza się super. POLECAM SONY !

10. AHC

AHC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polkowice
    Popieram zeber-a w 100% i potwierdzam, że TV soniacza - rewelka [ obraz żyleta :) ]

Ja za swój egzemplarz zabuliłem 2400zł i jak patrzę na jego teraźniejszą cenę [ 1800zł ] to mnie skręca :p
    KDL-32EX500 - Sklep internetowy

Polecam i Pozdrawiam !

11. dontd

dontd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    TV LCD jak najbardziej do xboxa, jednakże jako monitor to nie jest najlepszy pomysł. Podłączam czasami lapa pod swoje 40cali ale bez rewelacji. Przy rozdzielczosci 1920x1080 przegladanie www możliwe jest jedynie z bliskiej odległości 1,5m-2m. Przy mniejszej rozdzielczosci nie zachowuje proporcji itp.

12. rafciux

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Rozumie, dzięki wszystkim za odpowiedzi, jednak właśnie mój budżet sięga tak 1400zł maks, dlatego myślę o tym LG, bo czytałem trochę w internecie i dużo osób chwali sobie ten telewizor.

Czyli np: Mówicie żeby lepiej kupić coś firmowego, ale bez Full HD, bo czytałem, że przy wielkości przekątnej ekranu 32 cali nie ma za bardzo różnicy między HD Ready a Full HD, a tu mamy ładną BRAVIE za 1499:

Kod:
    http://allegro.pl/qualia-tv-sony-bravia-kdl-32ex301-divx-usb-hdready-i1408207892.html

13. rafciux

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A powiedźcie mi czym się różni cena STANDARD od ceny EXPRESS? W tym telewizorze:
    Kod:
    http://www.time2buy.pl/pl/kdl-32ex500.html?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2011-01&utm_content=4561#nclid=565c9c0d4f249d56975927d2310cc77b

14. GrooBass

GrooBass Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wolne Miasto Gdańsk
    Zamówienia standardowe dostarczane są do odbiorcy w terminie 15-20 dni roboczych od dnia potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji i potwierdzenia wpłaty należności na konto sklepu (nie licząc czasu oczekiwania podanego w dostępności w chwili składania zamówienia).

Zamówienia „Express” dostarczane są do odbiorcy w terminie 7-10 dni roboczych od dnia potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji i potwierdzenia wpłaty należności na konto sklepu.

To dotyczy całego sklepu a nie tego TV. Wystarczy na dole strony kliknąć w REGULAMIN.

15. saperxd

saperxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    ostatnio stałem się posiadaczem samsunga 40c6500 jestem bardzo zadowolony
    obraz po odpowiednim wyregulowaniu jest super

16. ooxBARTUSxoo

ooxBARTUSxoo XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gniezno
    Moj kumpel ma dokladnie taki sam i nie powiem obraz jest meega. i jeszcze za ta cene bym bral odrazu :) zastanawiam sie nawet nad kupnem takiego samego :D Tez bede uzywal pod PC ;D .. Chyba ze kupisz ten http://allegro.pl/telewizor-lcd-lg-37-37ld465-nowy-i1420887575.html moim zdaniem wiekszy lepsz :) a z jakiej odleglosci bedziesz grac.?

17. rafciux

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tematu już do zamknięcia. Telewizor właśnie zamówiłem, mój wybór pał na 37 calowego SAMSUNGA z Full HD. :) Dziękuje wszystkim.

18. pontonss

pontonss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Najbardziej mnie bawi olbrzymi wpływ marketingu na człowieka i potęga tejże manipulacji, samsung be bravia cacy, kolego otwórz obudowę i przejrzyj na oczy w środku masz samsunga obudowanego w obudowę sony. Sony nie produkuje matryc.

19. tysonic

tysonic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ależ oczywiście że Sony produkuje matryce - spółka S-Lcd w której Samsung ma 51% a Sony 49% udziałów produkuje właśnie panele. Dodatkowo w różnych modelach sony znajdziemy także matryce Sharpa asv uv2a oraz amva3 od Auo a w Samsungu amva3,smva/3 od Cmo-Cmi.

20. pontonss

pontonss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a co właścicieli spółek to nie wiem ale faktem jest że w samsungach i sony jest w środku to samo a ludzie się tu zachwycają że ob raz na sony lepszy no jaja

21. krystian_malarz

krystian_malarz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Raków/Wrocław
    Bardzo dobre są samsungi full hd led z konstrastem wysokim i ustawioną jakością obrazu na dynamiczny ;D

Wczytywanie...

Poleć forum