1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

TV pod Xbox'a

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Wodorek, Styczeń 28, 2013.

1. Wodorek

Wodorek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Hej.
    Chciałbym kupić TV pod Xbox'a.Chciałbym aby miał FullHD,32-40 cali, i był w przedziale cenowym do 1500zł.Najlepiej aby był to Samsung lub LG ale inne też mogą być.Chciałbym też aby ten TV był dostępny w sklepach stacjonarnych, mam dostęp do : MediaMarkt, MediaExpert, Avans, NeoNet, MegaAvans, RTVEuroAGD.
    Z góry dzięki za pomoc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. the_mask

the_mask Banned Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Suwał‚ki, Poland
    Odp: TV pod Xbox'a

No czytając twoje wymagania to tylko Ceneo.pl.

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D za pomocą SwiftKey Flow.

4. YokaPL

YokaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
    W saturnie masz za 2099 zl telewizor samsung 46" FUUL HD itp. ale jak w przedzaile 1500zl to masz tu kilka telewizorkow i stronke gdzie masz do tej ceny dobre Telewizory LED, LCD, plazmowe - cena do: 1500 zł - przekątna ekranu cale: 32, od 37 do 39 - zgodność z HD: Full HD - Ceny, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD
    TV LCD TOSHIBA 40LV933 - avans.pl
    TV LCD LG 32LD350 - avans.pl
    TV LCD SAMSUNG LE32C530 - avans.pl TV LCD LG 32LD465 - avans.pl
    TV LED SAMSUNG UE32EH5020 - avans.pl TV LED LG 32LS5600 - avans.pl mam nadzieje ze pomoglem
    :D

Wczytywanie...

Poleć forum