1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

TV Samsung LE40D503 40' LCD

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez 1speed1, Kwiecień 25, 2014.

1. 1speed1

1speed1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam serdecznie :)

Jak w temacie, oferuję telewizor firmy Samsung. Jest to 40 calowy TV z matrycą LCD.
    Nie będę podawał tu specyficznych danych, ale napiszę to, co mogłoby zainteresować potencjalnych nabywców:
    - telewizor ma 2 wejścia HDMI, jedno USB, wejście na słuchawki
    - jego "wiek" to około 1,5 roku
    - umożliwia odtwarzanie filmów z USB (nawet format mkv)
    - posiada wbudowany tuner DVB-T
    - używany był tylko i wyłącznie przeze mnie w celu wyświetlania obrazu z konsoli :p
    - ciężko to opisać, tymbardziej, że może być to kwestia gustu, ale jakość obrazu jest naprawdę dobra, w szczególności jeśli film lub sygnał z innego źródła jest w 1080p (bez rozciągania)
    - nie zamieściłem jeszcze zdjęć, bo telewizor wygląda tak samo jak na obrazkach w internecie :)
    - nie ma ukrytych wad, martwych pikseli ani innych cudów :D

Niestety ciężko ustalić mi cenę, ale chciałbym dostać coś w okolicy +/- 1000 zł
    Jeśli ktoś byłby zainteresowany to proszę o kontakt przez PW lub ewentualnie tutaj.
    Zapraszam :)

Wczytywanie...

Poleć forum