1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tv sony nie widzi xboxa (hdmi)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fortun, Marzec 19, 2013.

1. fortun

fortun Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem z xboxem, mianowicie podlaczylem go kablem hdmi do tv (sony bravia 40w5800) i tv nie widzi obrazu, sprawdzalem konsole pod innym tv (tevion) i wszystko smiga. Nie mam opcji sprawdzenia kablem component av gdyz nie posiadam owego, a wiec sprawdzalem kabel hdmi, jest w 100% sprawny, wejscie hdmi w tv tez, podlaczalem laptopa pod to samo wejscie i tym samym kablem i nie ma problemu, dziala. Sprawdzalem 4 porty hdmi w tv i pod kazdym nie ma obrazu ani dzwieku, ale tylko przy xboxie, podlaczam laptopa i wszystko gra. Podlaczylem xboxa do starego tv pod hdmi (tevion :D) i xbox tez dziala, zmienilem tam w konsoli ustawienia wyswietlania na optymalne i podlaczylem do tv sony i tez nic, probowalem tez 720p i tez nic, kabel sprawny,konsola tez, wyjscie hdmi z xboxa chyba tez skoro chodzi pod innym tv, wejscia w tv hdmi tez, takze nie wiem o co chodzi... moze trzeba w tv(sony) cos ustawic.. tylko co? ma ktos jakies pomysly? z gory bardzo dziekuje, pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    Zobacz czy wtyczki kabla HDMI są dobrze dociśnięte ja w swoim Slimie miałem taki przypadek że musiałem trochę pościnać zbędnego plastiku z wtyczki przy konsoli bo zawadzała o czarną obudowę.

4. fortun

fortun Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kabel wchodzi caly bez problemu

5. adamrz

adamrz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Elbląg
    http://support.xbox.com/pl-PL/xbox-...tv-or-monitor-screen-is-blank-while-connected

Sprawdź połączenie z konsolą Xbox przy użyciu kabla A/V lub HDMI.
    Sprawdź połączenie z telewizorem przy użyciu kabla A/V lub HDMI.
    Spróbuj podłączyć kabel HDMI do innego portu HDMI telewizora.
    Zresetuj ustawienia wyświetlania. Aby to zrobić:
    Jeśli na tacy dysku znajduje się jakikolwiek dysk, wyjmij go.
    Wyłącz konsolę.
    Włącz konsolę.
    Uwaga Jeśli używasz kontrolera bezprzewodowego dla konsoli Xbox 360, włącz konsolę, naciskając przycisk przewodnika na kontrolerze. Czynności te należy wykonywać przy użyciu kontrolera gracza 1. Na kontrolerze gracza 1. świeci się lewa górna kontrolka.

W trakcie uruchamiania konsoli naciśnij i przytrzymaj przycisk Y na kontrolerze, ciągnąc równocześnie za prawy spust. Ustawienia wyświetlania zostaną zresetowane do ustawień domyślnych, a konsola automatycznie zostanie uruchomiona ponownie.

6. fortun

fortun Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zrobilem to co kolega wyzej napisal, niestety problem pozostal...

Wczytywanie...

Poleć forum