1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

TV Xbox 360

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez mania14, Marzec 1, 2009.

1. mania14

mania14 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Panasonic Polska - Oferta / Telewizory panoramiczne 100 Hz / TX-32PS12P czy ten telewizor podoła Xbox360??? Bo nie wiem czy zainwestować w Xboxa 360, mam taki TV i się zastanawiam. Kupie a tu nic. Chodzi mi głównie czy będzie działać GTA IV i FIFA 09. Bo jeżeli mam mieć trochę lepszą grafę na Xbox 360 to wolę kupić Play Stadion 2. Wkurz mnie ciągłe pakowanie kasy w komp a Xbox raz kupie i jest. Proszę o pomoc i dzięki.:cool:

2. Lotnik421 Xbox One

3. bliss

bliss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    btm
    dzialac CI bedzie, wiadomo ze w rozdzielczosci 720p (wiekszosc gier na XBOX'a) bedziesz mial to wszytko ladniej wygladajace, mowisz ze nie chcesz pakowac kasy w kompa ale chcesz pograc w nowe tytuly. Xbox sie jeszcze kilka lat na rynku utrzyma i beda na nie go wychodzic wszelakie tytuly, na PS2 juz robi sie ubogo, wiec tym samym pakujac sie w X kloca pograsz w najnowsze tytuly, a jesli chodzi Ci o grywalnosc to jest to rozwiazanie dla Ciebie, z czasem dokupisz telewizor chocby HD ready co juz teraz leci cena na leb i bedziesz sie cieszyl tym na maksa. PS rożnica między nowką XBOX a PS2 to nie jakies 200zl ? nad czym sie tu zastanawiać ;]

4. Skuska

Skuska Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Toruń
    Będzie działało. Ma ponad 60 Hz, więc wszystko będzie dobrze. Tylko jedynym minusem jest brak wejścia hdmi, podczas grania nie będzie widać pikseli, ale w menu konsoli z bliżsej odległości tak.

5. falcon

falcon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bielsko Biała
    Tak jak wyżej wspomniał Skuska.. brak portu HDMI.. jest 100 HZ więc wszystkie gry z Pal musza latać .;) ekran 16:9 więc też spoko

6. Spider115

Spider115 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Skulsk
    ale przecież teraz za ponad 1000zl mozna kupic tv z HD ready to po co Ci tv bez HD ?

7. STREET

STREET Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Będzie działało ale nie spodziewaj sie cudów

8. babel77

babel77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia: