1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

TV Xbox 360

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez mania14, Marzec 1, 2009.

1. mania14

mania14 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Panasonic Polska - Oferta / Telewizory panoramiczne 100 Hz / TX-32PS12P czy ten telewizor podoła Xbox360??? Bo nie wiem czy zainwestować w Xboxa 360, mam taki TV i się zastanawiam. Kupie a tu nic. Chodzi mi głównie czy będzie działać GTA IV i FIFA 09. Bo jeżeli mam mieć trochę lepszą grafę na Xbox 360 to wolę kupić Play Stadion 2. Wkurz mnie ciągłe pakowanie kasy w komp a Xbox raz kupie i jest. Proszę o pomoc i z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    powiem ci tak chyba za slaby ten tv jest do fify i gta przydalby sie lepszy:) taki to co najwyzej do ps2.....

a tak na serio. Tv to tv na kazdym pograsz kup najleszy na jaki cie stac :)

4. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    niektórzy jada na małych 21" tv kineskopowych z przed wielu lat i na forum piszą ze dobrze wygląda grafika

5. LowMen

LowMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Malbork
    Ehhhh.... Nie kupuj żadnego nowego TV. Najpierw sprawdź X360 na tym co masz w domu.. Jak wtedy będzie ci coś przeszkadzać z obrazem to wymień...

Wczytywanie...

Poleć forum