1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tversity a xbox360

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Pabis, Styczeń 29, 2009.

1. Pabis

Pabis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pisz
    Witam : )

Moj problem jest taki iz xbox nie wykrywa go :/ wykrywa komputer ale programu juz nie mial ktos taki problem ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zrób wszystko jak w poradniku, powinno działać.

Poradnik:
    Wpisz w Google
    Kod:
    Tutorial:Streamowanie mediów przy pomocy TVersity [NEW]

4. Pabis

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pisz
    a sadzisz ze nie zrobilem ? zrobilem i nie dziala ;/

5. qermit

qermit Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Działać działa bardzo ładnie. Trzeba pamiętać o kilku rzeczach (dużo więcej jest w dokumentacji TViresity)
    - aby wyłączyć inne tego typu usługi na komputerze (ten z WMP, Google, ....)
    - wyłączyć UAC na Viście (w msconfig)
    - sprawdzić czy jest uruchomiona usługa TViresityMediaServer (http://localhost:41952)

Jeżeli nadal nie będzie działało, to zawsze można podłuchiwać pakiety (wireshark)

6. Pabis

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pisz
    sprawdzić czy jest uruchomiona usługa TViresityMediaServer (http://localhost:41952) najgorsze wlasnie jest to ze ta strona dziala a na xboxiie nie wykrywa tego programu :/

7. Tomaszek19914

Tomaszek19914 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Za górami i lasami, a i jakieś jezioro sięznajdzie
    Witam
    Odświeżam temat bo mam problem ze streamowaniem wideo do Xboxa 360.(-:
    Otóż zainstalowałem XP , a następnie kodeki i TVersty ( jak w tutorialu dostępnym na tej stronie).Chodziły mi wszystkie filmy od DVD do mkv i rmvb. Ale po kilku godzinach Tversity odmówił posłuszeństwa i zakomunikował mi że serwer jest niedostępny ( TVersity media serwer is stopped or is not responding) i w pasku przybornika Tversity ma kolor czarny zamiast niebieskiego. Przeszukałem mnóstwo forów polskich oraz angielskich i okazało się że ten problem ma setki użytkowników (także skorzystałem z tutoriala [tak jak inni z tym problemem]na stronie producenta ale nic nie pomogło .Zostawiłem to i zainstalowałem inny program : PS3 Media server ...lol . Wszystko chodziło pięknie aż do czasu otwarcia plików rmvb ,a mianowicie mam w nich opóźniony dźwięk. I tutaj moje pytanie czy ktoś miał te problemy i czy ktoś umie je rozwiązać..

Wczytywanie...

Poleć forum