1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

tversity, ps3 media server, strumieniowe przesyłanie filmów.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez orzech86, Marzec 21, 2011.

1. orzech86

orzech86 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    W związku z tym, że chciałem oglądać filmy z napisami i rmvb przez x'a ściągnąłem sobie program ps3ms. Wszystko fajnie, poza tym, że przy wielu filmach obraz rozjeżdża się z dźwiękiem. Próbowałem bawić się w ustawieniach, ale to nic nie dało. Ściągnąłem zatem program tversity - ten wydaje się o niebo lepszy. Strumieniuje przez niego radio, filmy idą płynnie i dźwięk z obrazem się nie rozjeżdża. Niestety brakuje mi jednej rzeczy w tym programie. Nie potrafię powiększyć napisów w filmie - a taka funkcja była w ps3ms. Z tego co wiem, to można strumieniować przez ten program tylko napisy srt. Próbowałem już zmieniać ich rozmiar w kodekach ffdshow, ale to nic nie daje. Jedynie zmienia się ich rozmiar podczas oglądania filmów na kompie. Przy strumieniowaniu nadal są małe. Próbowałem jeszcze wmuxować napisy do pliku jak się to czasem robiło dla odtwarzaczy divix, ale wtedy xbox ich nie widzi. Chciałbym zapytać czy ktoś miał podobny problem i czy jest jakieś rozwiązanie? Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dawid--1991

Dawid--1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam małe pytanie do tematu czy da sie w jakiś sposób przesłać filmy na dysk xboxa ? za pomocą jakiegoś programu czy jakoś (transfer kit) wiem ze da sie oglądać z pendriva ale nie posiadam takiego by wrzucić wiele filmów

4. Dawid--1991

Dawid--1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nikt nie zna odp na pytania ?

5. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia: