1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

TVN znów produkuje tendencyjny materiał przekłamujący obraz typowego gracza

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 8, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Gracze ponownie stają się ofiarami szukających sensacji dziennikarzy mediów głównego nurtu. Tym razem niestety, zupełnie przypadkiem, trafili na kogoś, kto całą sprawę rzetelnie udokumentował.

Jakiś czas temu na wszelakich serwisach ogłoszeniowych pojawiła się informacja o tym, że pewne stacja telewizyjna poszukuje osób, którym "gry komputerowe niszczą związek". Wyjątkowo agresywnie zatytułowana oferta opisana została w następujący sposób:

Na powyższe ogłoszenie trafiła przypadkiem Ela Żywiczyńska - założycielka bloga zGRAna Rodzina, którego celem jest edukacja rodziców oraz promowanie gier wideo, jako zdrowego sposobu na spędzanie czasu z rodziną. Próbowała ona zgłosić się do programu proponując zaprezentowanie problemu z odmiennego punktu widzenia. Niestety spotkała się z odmową.

Bardzo szybko okazało się, że wspomnianym materiałem ma być kolejny odcinek Rozmów w Toku. Jego producenci nie poprzestali jedynie na serwisach z ogłoszeniami i uderzyli na Facebooka, gdzie członków grupy Gry Komputerowe zalali falą wiadomości prywatnych.

Tak się składa, że jedna z nich trafiła do Błażeja Żywiczyńskiego - męża redaktorki zGRAnej Rodziny oraz lead narrative designera w CI Games. Udało mu się nawiązać wstępny kontakt telefoniczny z osobą odpowiedzialną za program. Niestety obietnica ponownego telefonu ze strony TVNu nie została spełniona, a wszelkie próby podjęte ze strony Błażeja oraz Eli spotkały się z ignorancją oraz iście dziecinnym zbywaniem.

Na grupie Gry Komputerowe pojawiają się kolejne opowieści użytkowników, którym odmówiono udziału w programie. Wszystko z powodu zbyt dużych sukcesów w życiu pomimo zainteresowania demonicznymi i niszczącymi życie rodzinne grami wideo.

Tak w Polsce tworzy się "życiowe" i rzetelne materiały telewizyjne, które następnie oglądane są przez miliony widzów po pracy.

Więcej szczegółów na temat sprawy dowiecie się prosto z bloga zGRAna Rodzina, gdzie cała historia została bardzo szczegółowo opisana.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    TVN i wszystko jasne... ktos w ogóle jeszcze wierzy w te banialuki typu trudne sprawy, rozmowy w toku itp?

Dymkul lubi to.
  4. roladazkluskami

roladazkluskami Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wierzy?

Ja się dziwię jak ludzie mogą takie bagno oglądać.
    Nie oglądam ich od 2-3 lat i jakoś mi ich nie brakuje.

TVN to była niemiecka stacja ale teraz wykupiło ich US-ej.

5. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Nie oglądam w ogóle TV i dobrze mi z tym :) TVN najgorsze ścierwo, tylko Mam Talent da się oglądać.

6. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Telewizja kłamie

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Julian1916 lubi to.
  7. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1243
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja już z 5/6 lat wszystko co mnie interesuje jest w sieci. Natomiast są ludzie co oglądają i później robią się stereotypy.
    Moja rodzina to ogląda i później się tak zachowują w szczególności młodszy, najchętniej bym im wywalił z okna TV.

8. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Dokładnie, potem moja babcia mówi: "a w telewizji mówili...blablabla"

9. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    ja oglądam tylko comedy central, od czasu do czasu jakąś walkę na sportowym, c+ lub hbo jak jest coś ciekawego i najczęściej co leci to bajki dla córki. ot tyle z mojego oglądania TV
    ścierwo typu trudne sprawy itd to pranie mózgów i nic więcej.

10. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Przecież TVN, Polsat i ten inny chłam to beznadzieja totalna. Jak widzę te seriale Ojciec Mateusz, Dziewczyny z Lwowa (imigranci .), Kiepscy (nawet ten serial, który kiedyś był genialny teraz jest po prostu żenujący) to nie wiem śmiać się, czy płakać. No i na dodatek multum programów typu: Mam talent, Aplauz Aplauz, Rolnik szuka krowy.. znaczy się żony, Super Dzieci (zaraz będzie Super Mama, Super Tata, Super Pies, Super Sąsiad, Super Nauczyciel OMG) itp. Masakra totalna.

Jak oglądam telewizję to tylko:
    1. Jakiś mecz (w życiu nie Polska liga. Po pokazach Legii i Lecha ta liga dla mnie nie istnieje.)
    2. Teleexpress - bo to akurat tak do kawy.
    3. Pogoda - czasami tak do kolacji.

I tyle by było mojego oglądania telewizji.

11. baddream

baddream Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Tvn i wszystko jasne, ale nawiasem pisząc, gdybym osobiście zobaczył swoją kobietę w tego typu programie pieprzącą farmazony o moim graniu do tej niby prowadzącej, to następnego dnia przestałaby być moją kobietą a telewizor zostałby wypierdolony razem z jej osobą z domu.
    Nie kumam jak można tak wylewać swoje smuty przed ludźmi w studiu, jak można pokazywać się, że jest sie tak nieudolnym życiowo i nie potrafi się uporać z takim problemem jak granie partnera. To jest dramat... A tak swoją droga jesli pacjentka na obrazku jest jedną z "poszkodowanych" to ja osobiscie wcale się nie dziwie, że partner woli pociupać w jakąś gierkę niż pociupać tę pacjentkę.

12. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1243
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    @UP Kasa, kasa, kasa oni tego za darmo nie robią tylko to trzeba nie mieć godności.

13. killazbb

killazbb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Podobno dostają kilka stów a przypał na całe życie :) Ale czego się nie robi dla kariery :)

14. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Hehe moja ma dobry sposób:angelic:. Jak gram, a uważa, że już koniec z graniem:banhappy: to "robi się miło +18" :cat:i przestaje grać :joyful:- zero problemów i każdy jest zadowolony ^^.

:shifty:Tak w ogóle to zostaw biedny telewizor.. on niczemu nie jest winien :smug:

Quertin lubi to.
  15. krzysiek468

krzysiek468 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubań / Jelenia Góra
    Ja tv używam tylko gdy jest jakiś sport a tak po za tym mogłaby dla mnie nie istnieć.

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

16. Julian1916

Julian1916 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Albo te typu Fakty czy Kropki nad I ;-)

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

17. baddream

baddream Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Nie no nie muszę się martwic wyrzuconym telewizorem, ponieważ mam inteligentna kobiete i takiej maniany by nie zrobiła.

18. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Powiem wam coś ciekawego :)
    Wstawiłem ostatnio UFC na olx i allegro oraz kod na golda 30 dni.
    2 dni po wystawieniu telefon,że nie jest zainteresowana grą (kobieta dzwoniła) ale widzi że wystawiam gry i inne rzeczy na allegro i chciala by mi zaproponować wraz z partnerką jeżeli posiadam udział w jednym z odcinków popularnego programu gdzie tematem przewodnim byłoby to że gram dużo w gry a moja kobieta ma tego dość.... Myślałem że chodziło o trudne sprawy po powiedziała że popularny program z TVN a tu rozmowy w toku hahahaa

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

WRUB5ON lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum