1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Twarzą Fify 16 pozostaje Messi - mamy pierwszy "męski" teaser

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 13, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Po ostatnich kontrowersjach jakie wywołały u niektórych graczy kobiety, jakie mają pojawić się w tegorocznej odsłonie piłkarskiego cyklu EA, przyszła pora na prezentację płci przeciwnej.

Wczoraj pisaliśmy o świetnym zwiastunie jaki Konami przygotowało dla Pro Evolution Soccer 2016 z okazji E3 i nadchodzącego 20 lecia marki. Teraz malutkie wyzwanie rzuca mu EA Sports teasując kolejną odsłonę swojej serii.

Na króciutkim materiale widać jedynie wychodzącego na murawę Messiego. Podczas swojej konferencji elektronicy muszą bardzo się postarać, by przebić to, co pokazali ich rywale.

Gracze znów mają powody do radości, albowiem na rynku ponownie zaistnienie wyrównana walka pomiędzy obydwoma gigantami - kończąc okres w miarę solidnego monopolu Fify.

2. Lotnik421 Xbox One

3. suavvo

suavvo Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gli-vce, Poland
    prawda jest taka, że PES wygląda świetnie a w FIFE gra się świetnie

4. akak

akak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    Przecież PES na najnowszym trailerze wygląda fatalnie. Przypomina biegające figury woskowe.

5. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jako wieloletni gracz fify przyznaję że pes wygląda lepiej. Zarówno modele jak i animacja.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

6. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Brak licencji odstrasza, rozgrywka jakąś taką dziwna niemrawa . Wolę fife

7. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ja też wolę fifę. Gram od lat i pasuje mi taka forma (może poza zabugowaną fifą 13) ale pes wygląda po prostu lepiej i naturalniej. Mam nadzieję że fifa też będzie miała poprawioną grafę a nie będzie tylko poprzedniczką z nowym menu.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum