1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Twisted Metal najwcześniej w 2012 roku

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez scorpion22, Sierpień 6, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kolejny dzień, kolejna zmiana daty premiery. Tym razem obsuwę zalicza przygotowywany z myślą o posiadaczach konsoli PlayStation 3 Twisted Metal od studia Eat Sleep Play.

Twisted Metal

Jak na oficjalnym blogu europejskiego oddziału PlayStation poinformował David Jaffe, jeden z członków zespołu zrzeszonego pod szyldem Eat Sleep Play, powodem zmiany terminu debiutu jest chęć doszlifowania produktu. – Jeśli Twisted Metal miałby trafić na półki sklepowe jutro, to na podstawie wrażeń osób, które miały sposobność już go testować, mogę stwierdzić, że byłby naprawdę niezłą grą. Ale my nie chcemy robić tylko niezłej produkcji – napisał David Jaffe.

– To ma być klasyk, najlepsza odsłona cyklu. Planujemy za sprawą naszego tytułu nawrócić wielu ludzi, którzy są zdania, że walki wehikułów to przeżytek. Chcemy sprawić, by nie sądzono, że w segmencie strzelanek tylko FPS-y mają rację bytu. Co jednak najistotniejsze, mamy zamiar traktować Was, graczy, jak VIP-ów – zasługujecie na najwyższej jakości produkty. A że chcemy dostarczyć Wam właśnie taki tytuł, potrzebujemy więcej czasu – dodał.

Twisted Metal miał zadebiutować w pierwszych dniach października bieżącego roku. Według najnowszych informacji gra firmy Eat Sleep Play ujrzy światło dzienne na początku przyszłego roku.
    Źródło : Twisted Metal najwcześniej w 2012 roku - gram.pl
    Nie wiem jak wam ale dla mnie jest to przykry news zwłaszcza że to co zobaczyłem na trailerach mnie kompletnie zmiażdżyło. Ta gra na pewno jest z pierwszej piątce gier które zazdrosze ps3 :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    A ja myślę, że to będzie crap. Nie wygląda to fajnie, może przez to, że nie lubię klaunów.

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    @UP
    klaunów? Grałeś w pierwszą część ? Tam jeździło się nie tylko 'klaunami' itd a gierka wyrąbana w kosmos, trzeba było skasować wszystkich na planszy i przeżyć a co plansza to nowy pojazd odblokowany :D

Jak dla mnie wspaniała wiadomość, nie kupię dla tej gierki playstation3 ale na pewno bardzo chętnie pogram z kumplami :)
    nocki się zarywało na tej gierce :)

5. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam twisted metal black na ps2 i na split screenie nadal jest fajne ;d Co jak co ale ps3 ma niestety lepsze exclusivy od nas :/ Szkoda że nie wyjdzie na x'a

6. rafciu

rafciu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Też żałuje że nie wyjdzie na iXa grałem we wszystkie poprzednie części także szkoda że ta mnie ominie na split screenie z kolesiami to było coś pięknego a co do klaunów to właśnie one dają tej grze super klimat. Trudno zagram u kogoś innego :p

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum