1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

TWITCH problem ze stream'em

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Angel_, Styczeń 28, 2016.

1. Angel_

Angel_ Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bristol
    Zdecydowalam sie jednak zalozyc osobny temat.

Problem ze stream'em/ polaczeniem xone z twitchem. U mnie wygladalo ok po prawej na tym pasku widnialo ze jest LIVE, czerwona kropka, pod spodem napis stop broadcasting i chat. Jak wlaczylam ustawienia byl view i pokazywalo to co robilam bez problemu. Jakosc jedynie slaba, okazalo sie, ze mam slaby dosc upload ale podobno nie w tym rzecz. W tym momencie jak przybylo paru followersow od znajomego zobaczyc czy u mnie wszystko ok okazalo sie , ze jestem totalnie offline dla nich:mad: Pisali mi normalnie na chatcie widzialam to na ekranie a dla nich byl czarny ekran i offline. Zresetowalam konsole, siec, sprawdzilam wszystko bez zmian. Ktos tam stwierdzil, ze samo slabe polaczenie to by mi lagowalo strasznie a nie, ze w ogole nie bylo i zebym byla offline, wiec musze miec cos w ustawieniach :/ Sprawdzilam ustawienia x, na stronie twitcha tez nic nie widze by moglo byc zle skonfigurowane mam polaczenie z xbox one i tyle..

Sa 3 bledy zwiazane ze streamem ( z tego co ja wyszperalalm): Error 0x10531198, 0x00031196 i 0x20B31181 . Moj to ten pierwszy i akurat o nim nic na necie nie ma:/ do pozostalych sa nawet filmiki na YT.
    Widac problem jest dosc czesty.

Na stronie twitcha jest nawet sekcja problemu streamowania z xone:

Po tym jak to zrobilam to wszystko z linka, na chwile udalo mi sie byc online.
    Teraz znowu jest problem.
    Wczoraj pozno w nocy sprobowalam, dalej to samo na xone LIVE na stronie offline.

Zastanawiam mnie to poprostu o co chodzi, parcia na wielkie streamowanie nie mam ale jak cos mi nie wychodzi to drazni i proboje do skutku znalesc rozwiazanie ;)

Wczytywanie...

Poleć forum