1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Two worlds 2 problem

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez bankai, Grudzień 7, 2011.

1. bankai

bankai Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam

MAM GRE TWO WORLDS 2 gra dziala gram sobie od godziny normalnie a gdy chce zainstalowac to przy 25% JAKIS BLAD ZE PLYTA BRUDNA a jest czysta. czemu tak moze byc???

2. Lotnik421 Xbox One

3. DominiX

DominiX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jest wiele powodów przez które mogło się to stać:
    -płyta jest brudna (w przypadku orginału)
    -uszkodzony plik iso
    -zbyt duża prędkość nagrywania (2x zalecana, 4x tylko przy verbatimkach ale to max)

4. bankai

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    to jak dochodzi do 25 % czyli cwiartki to jak sobie gram z plyty to w cwiartce gry mi stanie gra??

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    hehe a skąd będziesz wiedział jakie pliki są nagrane w tym miejscu na którym wiesza Ci się płyta ? Równie dobrze może to są tylko napisy końcowe ale może to też być początkowe intro, skąd mamy wiedzieć w którym miejscu Ci się wysypie ?
    osobiście mam kilka płyt które nie instalują się do końca a przeszedłem z płyty na 100% (dwie wymaxowane)

6. bankai

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    aha no ok:D bo czytalem z ewiara ma czasme prblem z ta gra ze na jakiejs tam misji nagle sie wiesza:D

Wczytywanie...

Poleć forum