1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Two worlds 2 problemy ;/

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ogonek97, Styczeń 25, 2011.

1. ogonek97

ogonek97 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Żory
    Witam, mam 2 problemy z grą two worlds 2
    1. jak próbuje instalować ją na dysk przy 53% wyskakuje mi komunikat że mam przetrzeć płytę miękką ściereczką (mecze się z tym już od godziny)
    2. w menu gry jak i w fabule nie widać całych słów takich jak np atak (tak jakbym miał za mały ekran w telewizorze)

Wie ktoś jak rozwiązać moje problemy ??

> rozwiązałem problem "2"... ale nadal nie wiem czemu nie chce się zainstalować na dysku... mam tą grę jeszcze raz nagrać??

2. Lotnik421 Xbox One

3. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    Na jakiej płycie nagrywałeś, z jaką prędkością, czy weryfikacja przebiegła pomyślnie(jeżeli nagrywasz ImgBurn)?

4. ogonek97

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Żory
    nagrałem na płycie verbatim (printbal) z pędkoś ustawione na max, zawsze odznaczam opcje weryfikacji

więc szychabarca co mam zrobić ??

Edytuj posty /Jechu

5. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Nagraj ją z prędkością x2-4 i powinno być dobrze.

6. ogonek97

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Żory
    ok spróbuje

7. W10CR7

W10CR7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czy jest taka możliwość żebyś mógł mi napisać jak pozbyłeś się problemu z niedostosowanym ekranem ? Będę bardzo wdzięczny.

8. lindnch

lindnch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    High Power 2800mAh komórkowy Elektrownia dla iPhone / iPad / iPod - najbardziej wygodny i łatwy sposób na ładowanie telefonu iPhone, iPod lub iPad w podróży.
    buy cheap High Power 2800mAh Mobile Power Station for iPhone/ iPad / iPod wholesale on China Gadget Land
    Jeśli kiedykolwiek miał baterię w telefonie iPhone / iPad / iPod zabrakło soku w najmniej odpowiednim momencie, to trzeba tę niesamowitą akcesoria, idealny do przedłużania czasu gry na iPhone / iPad / iPod, gdy jesteś z dala od komputera lub źródła zasilania.

Wczytywanie...

Poleć forum