1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Two Worlds 2

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Norej18, Kwiecień 17, 2011.

1. Norej18

Norej18 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    rzeszów
    Czy warto za grac w ta gre nie.Jakie jest wasze zdanie an ten temat i czy mi sie oplaca w nia grac. Dzieki za odpowiedz.

/norej

2. Lotnik421 Xbox One

3. adrian1389

adrian1389 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Raszyn
    Posiadam grę gra się bardzo przyjemnie(magiem łatwo), zależy jaki gatunek lubisz jak rpg zapraszam.

4. krigersk

krigersk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Powiem Ci ze gralem w jedynke, w II jeszcze nie. Ale zamierzam.
    Co do samej gry, to wydawala mi sie bardzo ciekawa i mile ja wspominam i ja. Szkoda tylko ze byla tak zbugowana... Mam nadzieje ze w nowej czesci naprawili swoje bledy z przeszlosci.

5. SAYKON

SAYKON Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Posiadam 2w2 od okolo 2 tygodni. Na samym poczatku zaczalem grac po sieci w trybie co-opa. I tu spotkalo mnie pierwsze rozczarowanie... po przejsciu 6 rozdzialow w trybie co-op multiplayer okazalo sie ze rozgrywka sie konczy. Rozczarowanie niesamowite zwlaszcza ze wszystkie rozdzialy przeszedlem w sumie w jeden dzien. mapy sa spore, ale nie powalające, w rozgrywce na wielu graczy oczekiwalem czegos bardziej przestrzennego, wiekrzej swobody. Gre zakonczylem na poziomie 41 wojownikiem. Do kampanii sie jeszcze nie zabralem, ale wychodze z zalozenia ze skoro mam juz tego livea wykupionego to raczej posmigam sobie online. Niestety jak napisalem to wczesniej gra pod wzgledem multi mnie rozczarowala. niby tryb death match i kilka innych ratuje sytuacje ale nie na dlugo bo z tego co zauwazylem nikt prawie nie gra w VS. Czyli raczej pozostaje granie w rtybie single. Niewielkie urozmaicenie wprowadza tryb wioski w ktorym mozna ja sobie rozbudowywac i w sumie ma sie z tego kase dla postaci na rozbudowanie w sesie na ksiegi umiejetnosci lepsze bronie i zbroje. ale do wykorzystania tylko w trybie online co biorac pod uwage fakt jaki napisalem wyzej nie ma wiekrzego sensu gdyz kampania na multi jest mega krótka, wiec po co? ;/ Co innego gdyby mialo to jakie kolwiek polaczenie z trybem single player... Grafa moze byc, sciezka dzwiekowa tez ale jak to sie mowi d*py nie urywa. Wiec powiem Ci tak...z braku laku i kit dobry. POZDRO!

Wczytywanie...

Poleć forum