1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Two Worlds II i Scivelation na 360

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Kaliberek, Listopad 26, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Kaliberek

Kaliberek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    [​IMG] Czas wreszcie zrobić porządek z platformami, które będą pojawiały się we wpisach o Two Worlds II i Scivelation. TopWare oficjalnie poinformowało, że obie gry pojawią się również (obok wersji PC) na Xboksie 360.

Wcześniej mówiło się ogólnie o "konsolach nowej generacji", ale najwidoczniej wydawca zadowoli się jedną konsolą. Obie gry pojawią się w przyszłym roku.

Czy posiadacze PS3 mają czego żałować? Cóż, pierwsza część Two Worlds była dla mnie niegrywalna, więc w przypadku sequela nie liczę na zbyt wiele. Scivelation natomiast to wciąż zagadka. Niby coś tam wiemy, ale to za mało, by ferować wyroki.

Źródło:Two Worlds II i Scivelation na 360

2. Lotnik421 Xbox One

3. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    ten screen z Scivelation wygląda ciekawe, a two worlds II mnie nie interesuje

4. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Kolejne pozycje nie dla SONY! PS3 jeśli chodzi o eksclusiwy to samo podtrzymuje siebie, bo widać że developerzy third party nie przepadają za PSem.

5. KuBeK221

KuBeK221 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Two Worlds 2 mnie nie interesuję, a Scivelation wygląda jak Killzone 2 na silniku Gears'ów 2 ;p Może być fajny, pożyjemy zobaczymy ;]

6. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    Bardzo ładna grafika w tym Scivelation, ale myślę że PhotoShop maczał w tym palce.

Świetnie! Następne 2-a exclusiv'y na XBox'a, PS3 umiera.

7. Respev

Respev Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ~Kraków
    Jakie to exclusivy, skoro wychodzą na PC? Wiesz co oznacza słowo "exclusive"? "Wyłączny/Wyłączność". Jak możesz mówić, że dana gra jest na wyłączność Xboksa, skoro wychodzi również na PC? Błagam...:eek:

Po prostu dwa studia, których nie stać na SDK od Sony i nie umieją programować pod tę architekturę.

8. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Pomijając to jak zgasił Cię mój przedmówca to dopowiem tylko jedno - gdzie niby PS3 umiera? Jakoś Twoja hipoteza nie ma poparcia w wynikach sprzedaży. Ja osobiście chętnie zamienił bym mojego X'a na ps3, gdyby tylko na ps3 dało się piracić. I taka jest prawda z co najmniej jeżeli chodzi o 1/3 użytkowników X'a. Tak więc reasumując - nie ośmieszaj się bardziej i nie pisz kolejnych idiotyzmów.

9. lisek1983

lisek1983 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tychy
    Jest duuużo świetnych gier na xie których nie ma na ps3 więc jakby szłopiracić to pewnie dużo osób by miało oby dwie platformy. A ciekawe czy kiedyś będzie przeróbka. Czytałem że jest, złaali zabezpieczenia tylko nośnik blue-ray za drogi jest i pirat by wyszedł drożej niż oryginalna gra

10. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    lisek - zgadza się. PS3 można śmiało przerobić, ale co z tego.. Nagrywać na czymś trzeba. Pomijając już płyty BR, to sama nagrywarka trochę kosztuje. Lepiej już zakupić oryginała.

11. yaqub

yaqub Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Chętnie zagram choćby dla tego, że to polska produkcja.

12. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Respev koledze może chodziło o to że tytuł jest tylko dla XBOXa, nie patrząc na PCta. Prawda jest taka że bez gier MMO Komputery osobiste powoli przestają liczyć się na tym rynku.

13. babel77

babel77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź

Tak offtopicznie:
    Nie stać cię na oryginały i dorabiasz ideologię i ty się nie ośmieszaj, bo niby w czym jest gorszy x od ps. Gry w 90 % te same.

......i nie ten temat panowie

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum