1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Two Worlds II - Kilka pytań odnośnie wersji konsolowej - Grałeś? Odpowiedz!

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez MrDraiger, Listopad 15, 2010.

1. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Siemacie, ostatnio podjarałem się tym polskim tytułem, i rozważam jego kupno w najbliższym czasie, ale mam kilka wątpliwości po zagraniu w wersję demo (prolog) na PC. Oto i te pytania

1. Jak z napisami, i dialogami w tej grze, na telewizorze CRT, czy są wyraźne zarówno przy dialogach jak i przy statystykach broni i czarów? (nie namawiać mnie do kupna TV LCD Full HD itp, albo kabel do monitora bo mam lcd [w sumie niedługo sobie taki sprawię,]) Chcę wiedzieć czy komfortowo się gra na telewizorze CRT.
    2. Jak wygląda sprawa ze sterowaniem na kontrolerze microsoftu? Przemyślane i przyjemne, czy raczej frustrujące?
    3. Jak się chodzi bohaterem w tej grze, na konsoli? (nie chodzi mi o sterowanie!) Bo na moim PC wkurzał mnie blur(rozmycie) przy każdym ruchu kamerą (ale mój komputer jest już dosyć stary, więc płynny blur na konsoli czemu nie) i także niewygodnie mi się chodziło tym bohaterem, z tym że nie wiem czy to z powodu słabego komputera czy silnika i systemu gry, w ogóle, eksploracja poprzez chodzenie bohaterem nie była dla mnie przyjemna.. (podkreślam kolejny raz, tak miałem na moim starym komputerze pewnie na konsoli wszystko jest płynne i przyjemnie się podróżuje)
    4. Na czym polega kampania multiplayer? Jak w MMO że na serwer wchodzi powiedzmy 10 graczy i każdy robi swoje questy?
    5. Czy w ogóle opłaca się zainwestować w ten tytuł, długo można w to pograć i wycisnąć calaka? Czy może zostawić kasę i kupić sobie inny tytuł np. Red Dead Redemption...

Za każdą odpowiedź podziękuję (tak, to ten magiczny przycisk! :D)

2. Lotnik421 Xbox One

3. mikul1991

mikul1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1. Napisy na telewizorze CRT są słabo widoczne. Robiłem test na 21 calowym i nie dało się grać. Sam pykam na monitorze LCD 22
    2. Sterowanie początkowo może irytować, jednak po pewnym czasie całkowicie przestało. Teraz nawet mi się podoba
    3. Na x360 nie ma blura, można grać. Mi tam się całkiem dobrze bohaterem sterowało, tylko wymagało to chwili przyzwyczajenia. Gra chodzi super szybko, optymalizacja nie jest problemem.
    4. Długość gry szacuję w singlu na 15-30h. Może nawet trochę więcej. Gra się ogólnie bardzo fajnie, jednak gra nie spełniła w całości oczekiwań

EDIT. Red Dead Redemption jest krótsze (10-15h, niektórzy nawet 20+ wyciągają ale to elita;), ale jest nieporównywalnie lepsze. Dla mnie gra roku, jeśli nie platformy

Mam nadzieję, że pomogłem

4. AlCapone1

AlCapone1 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    trzcionka w grze jest taka gotycka na crt bedzie sie to zlewac

Wczytywanie...

Poleć forum