1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Two Worlds II - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Tieu, Listopad 8, 2010.

1. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Gra w sieci. Tylko opinie.

Kto wygra Gothic czy TW2 :)?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Tylko OPINIE !!!

Zrozumcie to w końcu.

4. maclogan76

maclogan76 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    WSZĘDZIE
    Gram około godziny i nie jest żle . W porównaniu do TW to jak dzień do nocy . Lepsza grafika , animacja nie "klatkuje" prawie w ogóle ( nie ta padaka co była w TW ) . Fabuła taka sobie ale może się póżniej rozkręci .

PS czy ktos wie jak zmienić język w grze ???? Bo z rozpędu wybrałem niemiecki a chciałem angielski ......

5. _DaRkNeS_

_DaRkNeS_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Nie wypada wcale tak źle bugi fakt podczas walki przeskakiwanie/tele postaci mimo to nie razi w oczy, fabularnie jest dobrze na tyle że się zainteresowałem, poczytałem te książki co zbieramy na starcie jest książka na temat architektorów świata, na początku można znaleźć macie tam listę twórców i coś jeszcze taka ciekawostka. Cały wstęp jest liniowy ale to oczywiste że taki miał być wolał byś misje po introwym wprowadzeniu typu "Ćwicz Blok, Walke itd?" Animacja nie spada często a jeśli już praktycznie nie do za uwarzenia, coś tak z dźwiękiem w cutscenkach jest bo czasami nie wyrabia do tego co się dzieje mimo tych niedoróbek gra się przyjemnie, jeszcze interface potrafi zaskoczyć na początku miałem mapę i kule hp pochowane po bokach ale na szczęście w opcjach znalazłem opcje skalującą, język zmienisz usuwając zapis nie widziałem tego w opcjach.
    Myśle ze gra jest lepsza od Gothic 4 i bardziej jej duchowo do Gothicków poprzednich, dodatkowo z braku dobrych gier rpg polecam jak najbardziej ja się nie zawiodłem Polak POTRAFI !

@up No fakt czcionka to dno kombinowałem z ustawieniami tv żeby to widzieć wyraźnie, logo topware ( czepiasz się oj czepiasz ), menu oj menu jak wiele czasu tam spędzamy do tego estetycznie nie jest złe, sterowanie na padzie średnio wygodne w tej pozycji, wiem bo miałem okazje uczestniczyć w testach PC wersji, noc mogła by być ciemniejsza ale wtedy nic nie było by widać mi nie przeszkadza, ocenią to recenzje.

@down Oczywiście to podstawa każdy ma swoje zdanie :) i swój gust to nie podlega dyskusji, klimacik myślę ze to podlega dyskusji bo lokacje niektóre naprawdę dobrze się prezentują i mysle ze będzie tak w następnych lokacjach, co prawda nie doszedłem do nich jeszcze ale te z ss prezentują się dobrze, obecnie kolorowo i słodko + jakieś tam potwory to klimatu też nie ma, i zaczyna mnie coraz bardziej denerwować czcionka przekombinowali ją jak nic.

6. janek123

janek123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    pograłem w gre trochę ponad godzinę i uważam że wcalę nie jest taka zła jedyne co razi mnie bardzo w oczy to animacja biegu która wygląda po prostu śmiesznie, roślinność nie taka zła.. a jasność ustawiłem kontrast na maxa zjechałem i da się grać, podoba mi się czcionka i wygląd uzbrojenia , na razie gra się rozkręca mam nadzieję że bedzie git;) do konca;)

7. Button

Button Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gram właśnie od dwóch godzin w Two Worlds 2. Zupełnie nie zgadzam się z mikulem, że gra jest nudna. Wręcz przeciwnie, jest bardzo ciekawa. Od pierwszych chwil wciąga. Na początku jest samouczek który zapoznaje nas ze światem gry, potem zaczynamy przygodę na otwartym terenie który jest bardzooo duży.

W ciągu 2 godzin zauważyłem wiele postaci poruszających się po mieście, zajmujących się różnymi rzeczami. Grafika jest przyjemna dla oka. Pierwsze moje wrażenia są takie, że ta gra łączy w sobie takie tytuły jak : Risen, Wiedźmin i Oblivion (zresztą w zagranicznym portalu została oceniona nawet wyżej niż ta ostatnia pozycja).

Zdarzyło się kilka błędów w mechanice gry, ale one naprawdę nie przeszkadzają w zabawie.

Więcej nie napiszę, bo na razie za krótko gram ... Ale jeśli polubiłeś powyższe tytuły z pewnością to jest coś dla Ciebie.

8. shadzor

shadzor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Inowrocław
    bardzo przepraszam za wprowadzenie w błąd, pograłem dłużej i uważam , że gra to szpet nie do grania. Dubbing jest momentami tragiczny, fabuła kupy się nie trzyma a do tego beznadziejny, zbugowany gameplay.

Zawód roku.

ps. co za kretyn z CD action nazwał tą gre najlepszym polskim rpg ? nie grali w wiedźmina ?

9. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
    Gdzie Ci się fabuła kupy nie trzyma?

Bugi? a widziałeś grę bez bugów? Jakieś rażące wykryłeś? Byłem na testach w sierpniu i tak to dopiero MOŻNA BYŁO nazwać bugami, wręcz gra była nie do skończenia. A to, ze znajdziesz bug typu ręka albo broń wejdzie w ścianę to po prostu skomentuję to: omg. Na przyszłość: operuj przykładami

Gra w mojej opinii zasługuje na dobrą 4 ( słownie: czwórkę ). Zauważyłem, że każdy nowy rpg idzie zupełnie inną drogą niż poprzednie części, tak było z Arcanią: A Gothic Tale i tak jest z Two Worlds II. Mowa choćby nawet o interfejsie, systemie umiejętności.

10. Twardowski

Twardowski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Grałem trochę w TWII, ale nie grałem jeszcze w Arcanię.
    Grafika nie najlepsza, chyba gorsza od Dragon Age.Spadło mi kilka razy framerate.Animacje niektóre ( np. skoku ) do ****.System walki w porządku.Narazie nie skreślam tej gry, dopiero grałem 15min ;)

11. Button

Button Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gram już od dobrych 10 godzin w Two Worlds. Fabuła jest niezwykle ciekawa i wciągająca. Wiele zadań, pobocznych, wielki świat po którym możemy się przemieszczać to tylko niektóre zalety gry.
    Fabularnie jest bardzo dobrze ale niestety gra posiada wiele bugów. Te które zauważyłem to :

- Zacinanie się postaci podczas walki. Animacja zatrzymuje się w miejscu i postać przemieszcza się mimo tego, że nie wykonuje żadnych widocznych ruchów nogami i rękami.
    - Podczas teleportacji do miast grafika się strasznie wolno wczytuje co potrafi zirytować.
    - Nie można przyporządkować przycisku (np. Y) do teleportu. Denerwujące jest to, że za każdym razem kiedy chce się gdzieś przeteleportować muszę wejść do ekwipunku i szukać tego artefaktu.
    - Zdarza się, że podczas walki musimy kilka razy nacisnąć RB aby wypić miksturkę leczenia. Ten bug często powoduje szybką śmierć.
    - Jeśli chodzi o zadania to zauważyłem dwie niedoróbki.

Jeżeli nie chcesz sobie popsuć gry nie czytaj tego co napisałem poniżej:
    1) Podczas gdy zabijemy Starego Yerska zakończymy zadanie. Jednak gdy wejdziemy do budynku w którym wykonywaliśmy zadania od gangu Stary Yersk nadal tam stoi (Czyżby zmartwychwstał?) :p
    2) Gdy przemieszczałem się po sawannie miałem za zadanie wejść do pewnej jaskini i uratować kogoś. Gdy wszedłem do jaskini okazało się, że muszę otworzyć drzwi, lecz gdy je otworzyłem błyskawicznie się zatrzaskują uniemożliwiając nam wejście do środka. Jednak jeżeli włączymy sprint uda nam się szybko wejść.
    Drugim takim irytującym błędem (tak to nazwę) jest to, że gdy wejdziemy do środka i pokonamy wrogów będziemy musieli się stamtąd jakoś wydostać. Zadanie polega na tym, żeby użyć wytrychów i otworzyć skrzynie. Lecz jeżeli ktoś nie posiada wysoko rozwiniętej umiejętności otwierania zamków lub nie posiada żadnego wytrycha jest w tzw. ślepym zaułku. Nie ma możliwości wyjścia stamtąd. Jest zmuszony wczytać wcześniejszy stan gry.

To na razie wszystko co mam do opisania. Gdy znajdę coś nowego z pewnością o tym napiszę.

12. leonheart

leonheart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dałęm tej grze szanse ale nie dotrwałem nawet do końca samouczka. gra może nie jest tragiczna, ale zupełnie mi nie pasuje. Generalnie animacja jest drętwa. W cutscenkach postacie gestykulują jak marionetki, bardzo sztucznie. Dźwięk jest kiepski, jakby brakowało wielu głosów z gry, np ktoś biegnie ale nie słychać kroków. grafika jest do przyjęcia, ale nic ponadto. Fabuły nie komentuję, nie zagłębiłem się na tyle aby ją poznać. Moim zdaniem, jak ktoś się bardzo nudzi i nie ma alternatyw, można zagrać. Ja się nie nudzę aż tak ;P 5.5/10

Zupełnie nie rozumiem, jak można uważać tą grę za najlepsze polskie rpg,

13. Namariee

Namariee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A ja mam takie inne pytanie, czy ktoś też tak miał że obraz gry w telewizorze był za duży ? Mi nie mieści się gra w ekranie telewizora jest obrazowo za duża... pierwszy raz takie coś widzę...

14. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    A zmień sobie w opcjach grafiki. Gdybyś przejrzał temat to znalazłbyś rozwiązanie.

15. Namariee

Namariee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przejrzałem temat przed NAPISANIEM posta... no i znalazłem było coś tam naskrobane tylko dziwnie opisane...
    Ale dzięki zobaczę w ustawieniach gry.

16. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    akurat w tym temacie problem ten nie jest opisany. Mój błąd, ale gdzieś na forum już ktoś pytał o to

17. Button

Button Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zagrałeś tylko kilka chwil, nie znasz fabuły i piszesz takie jałowe posty? Radzę Ci najpierw zapoznać się z fabułą, poznać świat gry a dopiero potem się wypowiadać.
    Ja przez takie komentarze zniechęciłem się do wielu gier. Mimo tego niektórym z nich dałem szansę i nie pożałowałem (m.in. Two Worlds 2)

Gra pod względem fabularnym jest bardzo dobra. Nie wiem czy ktoś z Was doszedł już do momentu gdy chodzimy po mieście wzorowanym na kulturze japońskiej. Można poczuć się w jak w filmie "Ostatni samuraj" :) Świetny klimat.

18. Dragonfirer

Dragonfirer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Akurat jeśli chodzi o fabułę to ja osobiście bardzo się zawiodłem. Z początku myślałem "OK, wstęp dosyć schematyczny, ale całość się rozwija - będzie dobrze!" po czym (7h później) " Co do ....?! Już koniec? AAAA, no tak, Polacy, pewnie to jakiś żart i wszystko zaraz pójdzie dalej. Nie? Aha,ok, szkoda." Świat gry jest dobrze wykreowany - żyje własnym życiem, ale sama fabuła, jak i zadania poboczne to jeden wielki (i denny) żart prowadzącego. Główny wątek kończy się, zanim się właściwie rozwinie. Zadania poboczne - idź -> zabij/przynieś ->wróć. Wszelakie książki,notatki to też czysta zrzynka z klasyków. Mapa świata - ogromna, szkoda, że z tego zobaczymy tylko 60%(tutaj pewnie będzie odcinanie kuponów i DLC). Grę ratuje jedynie duża ilość sprzętu, logiczny system walki, rozbudowany system czarów i świat jako taki. Aha, voice acting głównego bohatera jest na znośnym poziomie ( to 'in +").

19. Zabójca/Assassyn

Zabójca/Assassyn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie wiem dlaczego tak mówicie , gra jest fajna , tylko klimatu brakuje

20. Frytas360

Frytas360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    gralem u znajomego gra jakotaka animacje byly by lepsze gdyby sie postarali ale i tak tego nie kupie

21. port88t

port88t Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak dla mnie gra całkiem całkiem, A takie pytanie czy przy przeszukiwaniu zwłok przeciwnika bohater zabiera mu cały ekwipunek ?- czy ja mam skopaną versję ?! Przez to robi się jeden wielki śmietnik.

Wczytywanie...

Poleć forum