Two Worlds II - Opinie

mikul1991

Użytkownik
Użytkownik
Taak zabiera cały ekwipunek:) Dzięki temu miał być większy dynamizm:D Podobne zastosowanie ma zapewne komiczny bieg:)
 

Rosak

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Przyznam szczerze, ze po 2h grania, gra sie pomalutku rozkreca. Z poczatku gralem magiem ale jak zauwazylem denna grafike czarowania i ta monotonie, to zaczalem grac od nowa i robie wojownika i nie jest tak zle. Te wszystkie minusy co byly wymieniane w innych postach niestety uprzykrzaja gre, ale sa i tez plusy. Gra jak dla mnie 6/10 Pozdrawiam
 

Darth Dragon

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli chodzi o mnie to gierka mi się sumie podoba, ale ogólnie uwielbiam tego rodzaju rpg, wiec może nie jestem obiektywny. Grafika też nie jest taka zła, przypominam że kiedyś się czerpało przyjemność grając w Gothica 1/2 czy GTA 2:D a odpalcie sobie dziś te gry:D Fabuła też się rozkręca w miarę grania. Gram wojownikiem bo magiem faktycznie trochę.... Ale jedyne co mnie denerwuje to że gram na swoim telewizorze LG z płaskim ekranem ale nie plaźmie i to jest jedyna gra z którą mam problem. Przycina mi obraz po bokach, nie mogę tego w ogóle ustawić(w telewizorze nie ma takich opcji) natomiast zmiany ustawień ekrany w konsoli też nie pomogła :p ma ktoś jakieś pomysły???? czy to po prostu wina gry?:>
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
W opcjach gry masz. Jak wchodzisz tam w ustawienia -> grafika i ta opcja całkiem na dole daj na WŁĄCZONE i powinno być oka. (zapomniałem jak ta ostatnia opcja się nazywa).

Co do gry to grałem dopiero ze godzinkę. I mogę na razie powiedzieć tylko tyle: Gra graficznie nie jest taka zła, jak co po niektórzy pisali (gra nie opiera się tylko na grafice :)) Klimat gry: jakiś chociaż jest :D. Gesty postaci podczas rozmów po prostu mnie rozwalają non stop ruszają rękoma.. Przy jednej z pierwszych misji jak ma się zabić sztyletem to podszedłem do przeciwnika chce zabić : animacja zabijania się załącza tylko że taka "w powietrzu zabijam haha" a przeciwnik jest obok (więc rozumie że to jeden z błędów.. które mogą się przytrafić) Opcje kreowania swojego bohatera ubogie niestety są na moje oko.. Bycie magiem w tej grze to jakieś troszkę dziwne..
Strzelanie z łuku nawet dobrze rozwiązane. Walki na miecze troszkę też dziwne bo czasami ciosy idą w powietrze :D..
Ogólnie zamierzam sobie jeszcze pograć w tą grę jak znajdę chwilę wolnego :) jak na razie powiedziałbym 6/10.
 

lkimylpbjq

Użytkownik
Użytkownik
Czy da się wejść w tryb własnej wioski grając offline czy jest to tylko opcja w multi ?
 

Qdlaty

Użytkownik
Użytkownik
Grałem jakies 4h i osobiście mi się bardzo spodobała ta gra. Owszem są pewne bugi ale to jak w każdej grze. PS. Wiadomo cos czy wyjdzie Wiedzmin 2 na xbox-a? cz tylko na pc
 

PaNxRybA

Użytkownik
Użytkownik
Dla mnie zdecydowanie lepsze jest TW II.
Arcania zepsuła całą serię. To nie jest nawet Gothic w 50%.
Lepiej poczekać na Risen 2.

A co do TW to podobała mi się grafika. Była taka kolorowa. Misje były ciekawe.
 

Fennixs

Użytkownik
Użytkownik
Nie grałem w gothic IV bo jest po angielsku ale mam TW II i pograłem na razie 2h bardzo mi się spodobała podoba mi się grafika chociaż czasami się zacina gra i ogólnie misje bronie są ciekawe
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Ta gra jest strasznie zbugowana, no masakra! Zbiegając ze schodów, postać jakby podskakuje i tracę HP!

Dialogi masakrycznie drętwe. Aktorzy - bez komentarza. Głównego bohatera nie da się polubić.

Na plus zasługuje to, że gra wciąga i ma nawet spory zasób '****reli' (itemy, mikstury itp.)


Moja ocena? 6/10. RPG z kiepskimi postaciami... kpina!
 

Rosak

Użytkownik
Użytkownik
Witam ponownie. Wypowiadalem sie juz wczesniej na temat tej gry, tylko chce jeszcze cos dopowiedzec. Watek fabularny skonczylem w 13h + robilem jeszcze wszystkie misje poboczne jakie mi sie napatoczyly. Mimo, ze swiat jest ogromny, to tylko 1/3 wykorzystujemy podczas gry, co jest skandalem! Reszta swiada pewnie jest do roznych DLC... Teraz np z nudow plyne dokola tej najwiekszej wyspy moze gdzies bedzie wejscie do srodka wyspy. Juz raz znalazlem dziwna osade ludzi ryb na plazy :D co mnie zaskoczylo :D Pozdrawiam

EDIT: (spojler) w dzienniku misji, pisze min:" zly cesarz nie zyje blabla to zostalo jeszcze wiele potworow do zabicia i jaskin do zbadania " mhm moze i tak, na te 1, 2 i 3 wyspie, ale wszystkie potwory na 1 przyslowiowego "hita" zadna frajda. Zawiodlem sie pod koniec tej gry strasznie.

EDIT2: skandal, a jak znajde jakos przejscie w glab wyspy, to mnie teleportuje na na plaze skad przyszedlem i pisze: Gubisz droge - wroc skad przyszedles :D
 

elosiema

Banned
Witam ponownie. Wypowiadalem sie juz wczesniej na temat tej gry, tylko chce jeszcze cos dopowiedzec. Watek fabularny skonczylem w 13h + robilem jeszcze wszystkie misje poboczne jakie mi sie napatoczyly. Mimo, ze swiat jest ogromny, to tylko 1/3 wykorzystujemy podczas gry, co jest skandalem! Reszta swiada pewnie jest do roznych DLC... Teraz np z nudow plyne dokola tej najwiekszej wyspy moze gdzies bedzie wejscie do srodka wyspy. Juz raz znalazlem dziwna osade ludzi ryb na plazy :D co mnie zaskoczylo :D Pozdrawiam

EDIT: (spojler) w dzienniku misji, pisze min:" zly cesarz nie zyje blabla to zostalo jeszcze wiele potworow do zabicia i jaskin do zbadania " mhm moze i tak, na te 1, 2 i 3 wyspie, ale wszystkie potwory na 1 przyslowiowego "hita" zadna frajda. Zawiodlem sie pod koniec tej gry strasznie.

EDIT2: skandal, a jak znajde jakos przejscie w glab wyspy, to mnie teleportuje na na plaze skad przyszedlem i pisze: Gubisz droge - wroc skad przyszedles :D
13h? jak to się ma do 120h które piesze na pudełku? buhahaha,zapewne kupicie to w postaci dlc,których będzie z 10,ogólny koszt wyniesie z 500zł.

Zadam teraz ważne pytanie kto tu kogo okrada?
 

evk

Użytkownik
Użytkownik
Po pierwszym kontakcie z grą pomyślałem sobie - co za gó***, jednak nie wiem czemu grałem dalej, tak jak mówią inni gra się "rozkręca", teraz na liczniku 9h a ja nie mogę się doczekać kiedy znów zagram. Ode mnie 7+/10.
 
Gra jest nawet nawet , pomimo tego , że grafika jest obrzydliwa , i wgl , to można pograć .
 

Always69

Użytkownik
Użytkownik
Ciężko powiedzieć po 5h gry nawet nawet tylko sterowanie jest takie „dzikie”…
Ale ogólnie to taka gra jak już nie ma w co grać…
 

djgornik

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Crap crap crap
juz wole to nudne Fable III
mechanika jest TRAGICZNA
po 2 godzinach meki wylaczylem gre
z fartem, ze wydalem na te gre 5 a nie 200 pln,,,
 

Paladynek

Użytkownik
Użytkownik
Lipa, po prostu. Grafika, cena. :p
 

Jaa

Użytkownik
Użytkownik
a ja muszę grac od nowa po 7 godzinach gry bo mam buga który zamknął przede mną drzwi w jaskini, do **** ta gra moja ocena 1/10
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Grafika może nie najlepsza ale jak dla mnie styknie :D Pograłem dosłownie 10 minut jednak gra zaczyna mi się bardziej podobać od Risen'a :) A to jest duży plus :D Hmm jedyne co póki co denerwuje to beznadziejna czcionka :( Nic nie widać. Ogółem jeżeli gra będzie taka swobodna jak Gothic to będę zadowolony póki co 7.5/10 :)
 

szychabarca

Użytkownik
Użytkownik
Ja już w nią pograłem około 13 h i gra mi jak na razie się podoba. Fabuła nie jest zła. Jedynie co może denerwować to jazda konno( chodzi oczywiście o sprint koniem gdyż wciskanie przycisku LT jest denerwujące, ale po dłuższym czasie można się przyzwyczaić), także nie kiedy spada animacja ale w grę śmiało można pograć jeżeli jest się fanem RPG. Plusami jest także rozwój postaci i oczywiście największym jest możliwość ulepszania broni i pancerza.
 

plucyna77

Świeżak
Świeżak
ma moę ktoś mapy do labiryntów(grobowce)
 

Do góry Bottom