Two Worlds II - Opinie

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
a ja muszę grac od nowa po 7 godzinach gry bo mam buga który zamknął przede mną drzwi w jaskini, do **** ta gra moja ocena 1/10
Oceniasz kolego całą grę na podstawie buga, który prawdopodobnie wystąpił tylko u Ciebie. No raczej opinią trudno to nazwać.
Gra nie jest zła, grafika potrafi momentami nawet zachwycić, fabuła i gameplay również na przystępnym poziomie. Zazwyczaj szybko nudzę się rpg-mi, a TW2 przykuł mnie na dłużej. Większych błędów drastycznie wpływających na rozgrywkę nie uświadczyłem. Ze spokojnym sumieniem daję grze 7/10
 

sirepox

Użytkownik
Użytkownik
Przeszedłem dość uważnie Arcanię (58h) i mogę powiedzieć, że jeśli ktoś lubi cRPG to znajdzie tam wszystko czego do zabawy potrzeba a gra czasami tylko nam ja psuje. Najbardziej podobało mi się to, że eksplorując świat sam trafiasz na questy i posuwasz fabułę do przodu nie martwiąc się o to że jakiś fajny smaczek cię ominie. Uważam, że w Arcanię warto zagrać i przestańcie opowiadać, że stare Gothic były rewelacyjne pod każdym względem bo tak nie było. Animacja i system walki nigdy nie były najmocniejsze w tej serii za to klimat i fabuła tak. Mi Arcania zapewniła wszystko to czego oczekuję od tego typu gier. W TW2 też zagram ... zobaczymy.
 
Oceniasz kolego całą grę na podstawie buga, który prawdopodobnie wystąpił tylko u Ciebie. No raczej opinią trudno to nazwać.
Gra nie jest zła, grafika potrafi momentami nawet zachwycić, fabuła i gameplay również na przystępnym poziomie. Zazwyczaj szybko nudzę się rpg-mi, a TW2 przykuł mnie na dłużej. Większych błędów drastycznie wpływających na rozgrywkę nie uświadczyłem. Ze spokojnym sumieniem daję grze 7/10

Podobne bugi zdarzyły się już u kilku osób poczytaj sobie w dziale "problemy" . W tym u mnie także . Gra się w pewnym momencie zawiesza i koniec . Nic nie pomaga ani restart konsoli ani "obejście" danego miejsca itp. Gra potrafi zawiesić się i nie dać przejść dalej w bardzo różnych etapach gry . Co do samej gry to nie jest zła . Jedynie te bugi , które po kilku/kilkunastu godzinach sprawiają że trzeba grać od początku .... Gra tylko dla hardkorowców i ludzi baaaaardzo cierpliwych . Lubiących jedną rzecz "męczyć" po kilka razy ..... Jak dla mnie 4+/10 .
 

Xbox360maniacPL

Użytkownik
Użytkownik
Moim zdanie Gothic 4 jest lepszy ale kazdy ma inny gust
 

ms_crew

Użytkownik
Użytkownik
Gierka mi sie bardzo podoba ale mam pytanko co oznaczaja sybole przy statystykach broni. Chodzi mi glownie o zolta gwiazdke, taka jak by butelka brazowa i niebieski krysztal
 

Wheelman

Użytkownik
Użytkownik
Warto sie interesowac gra mimo ze jest sie graczem offline? Bo wiekszosc terenow przeznaczono na gre multiplayer :/
 

Magikk.

Użytkownik
Użytkownik
Moim zdaniem Tw jest lipna w porównaniu do gothica chociaz w tw jest lepsza grafika to nie znaczy ze lepsza :)
 

brejhart

Użytkownik
Użytkownik
Gierka mi sie bardzo podoba ale mam pytanko co oznaczaja sybole przy statystykach broni. Chodzi mi glownie o zolta gwiazdke, taka jak by butelka brazowa i niebieski krysztal
Ostrze - obrażenia cięte
Pałka - obrażenia obuchowe (tłuczone)
Taki mieczyk z "miarką" - długość, czyli pewnie zasięg broni
Siekierka (w wersji X360 takie niebieskie coś;)) - szybkość broni
Gwiazdka - poziom broni (możesz używać broni o poziomie o 4 większym od twojego max.)
Buteleczka - ciężar broni
 

kakulukia

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie ukonczylem TW2.(20h)
Gra mimo kilku bugów bardzo mi się podobala :)
Było na czym zawiesic oko , z fabułą trochę gorzej. Autorzy chcieli zrobić super mega zagmatwaną opowieść a prawda taka ze bylo to dość przewidywalne i trochę słabo czułem ten "cięzar ratowania świata" , ale ogolnie opowieść była fajna :D.
Nie spodobał mi się koniec gry - mianowicie : na siłe przedłużenie akcji ^^
Ogólnie jak na RPG dałbym moją ocenę 7/10 ^^
Mogę ją polecić każdemu :D
 

ziombel

Użytkownik
Użytkownik
Jestem w trakcie grania i ogólnie nie jest źle. System walki jest przystępny. Świat też fajnie wygląda.

Niestety, kurcze gdy jestem w tym pierwszym dużym miescie (teraz nie pamietam nazwy, ale coś na H...) to momentami strasznie mi gra przycina. Też doświadczyliście tego podczas grania ?, to się chyba nazywa spadek framerate.
A co do Arcanii to nie jestem w stani o niej nic powiedzieć, bo czekam na wersję PL, która sie pokaze w czerwcu -_-
 

Hollow

Świeżak
Świeżak
Gra jak na Polskie realia nie jest zła, dla mnie seria gothic straciła swój blask po 2 części.
 

sebatheking

Świeżak
Świeżak
niski poziom gry, dlatego wycofano ja ze sprzedazy w UK i IRL
 

Duster1

Użytkownik
Użytkownik
pics or didn't happen
 
Ogólnie wszystko git tylko kamerka wkurza
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Mnie się odechciało grać w to coś. Jak zero akcji podczas walki. System walki jakiś dziwny. Ta czcionka razi w oczy nieziemsko. Jeszcze motyw z Ekwipunkiem jest jak dla mnie niezbyt dobry. Ogólnie grę odstawiłem po 2-4h grania. I nie mam zamiaru kontynuować przygody z nią. Teraz zabieram się za Gothic 4 - mam nadzieję, że nie rozczaruje mnie ta gra jak ten TW:2.
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Oj powiem Ci, że gothic 4 jedyne co ma wspólnego ze wcześniejszymi gothicami to tylko nazwa... Specjalnie ją uprościli, żeby gra była bardziej przystępna dla większego grona odbiorców, walka żałosna, dla mnie two worlds 2 było o wiele lepsze.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
TW 2 meczace na dluzsza mete ale ogolnie gra sie przyjemnie. uproszczone ale jednoczesnie rozwiniety system postaci, warzenia eliksirow... po kilku godzinach od tego natloku zaczyna glowa bolec :] ale mimo wszystko jednak chce sie grac - mam wersje po polsku takze w ogole mi nie przeszkadza. tylko postac taka dretwa....... :)
 

Mariano86

Banned
Użytkownik
moim zdaniem...nic ciekawego :/ dużo błędów graficznych i niedoróbek :/
 

Trener

Użytkownik
Użytkownik
Two world 2 ? gra jest jedną wielką porażką po 15 minutach gry poprostu odpycha swoją fabuła
 

Do góry Bottom