1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Twój profil gracza nie ma wystarczajych uprawnień Xbox one FIFA 16

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Lipppzzy, Sierpień 6, 2016.

1. Lipppzzy

Lipppzzy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, kupiłem nowego Xbox one'a chciałem zagrać w fife która była dodatkowo do konsoli na internecie. Utworzylem konto podlaczylem konsole do Wi-Fi. Kolejno dodałem gratisowe próbne 30 Xbox live gold i tutaj pojawia się problem. Nie mogę zagrać online ponieważ ukazuje mi się to co w tytule posta. Na stronie pokazuje że mam golda na konsoli również. Mogę ściągać darmowe gry które są na Xbox live Gold Ale jak już wchodzę w owa grę to przechodzi mi do zakupywania golda tak jakby go nie wykrywalo. Z każdą gra multiplayer to samo. Czy jest tu ktoś w stanie mi pomóc ? Pozdrawiam

Dodatkowo wspomnę ze próbowałem kupić Nowe Xbox live Gold na to konto i pojawił się komunikat ze nie można mieć dwóch subskrypcji na raz.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Sierpień 6, 2016
  2. Lotnik421 Xbox One

3. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Usuń i dodaj konto ponownie (to samo, nie twórz drugiego). Jak nie pomoże, poczekaj lub zadzwoń na infolinię M$

4. Lipppzzy

Lipppzzy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Robiłem to już parę razy dalej nic

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Gra nie byla czasem kupiona w abonamencie ea access? Jesli tsk to nie zagrasz bo nie masz wykupionego abonamentu

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

6. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Poszperaj w ustawieniach profilu, tam są różne uprawnienia, Ty musisz sobie zmienić uprawnienia na osobę dorosłą i wtedy zobaczyć czy zaskoczy. Nie pamiętam dokładnie zakładki w Ustawieniach, ale to chyba było Konto i prywatność.

Wczytywanie...

Poleć forum