1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Twój Xbox wcale nie zostanie wymieniony, bo się nie popsuje!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez norbert910, Maj 20, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wczoraj Lucas informował Was o akcji Microsoftu mającej na celu wymianę starszych egzemplarzy Xboksa, które podobno trafiał szlag po wprowadzeniu najnowszej aktualizacji, na model Slim 250 GB. Tysiące graczy na całym świecie modliło się więc by i ich konsola pożegnała się ze światem.

Jak się jednak okazuje, modły te nie zostały wysłuchane, albo inaczej - były całkowicie zbędne. Major Nelson (szef i twarz Xbox Live) poinformował za pośrednictwem swojego bloga, że informacja, która obiegła świat skierowana była tylko do tych osób, które testowały konkretną wersję beta nowego firmware.

Całe zamieszanie powstało przez to, że beta testy aktualizacji odbywały się publicznie, więc pewnie trochę zgłoszeń napłynęło do Microsoftu ze strony posiadaczy starego X-klocka, który nagle odmówił współpracy. Błąd został jednak szybko wyeliminowany, więc możecie zapomnieć o darmowej wymianie na nowego Xboksa po wgraniu najnowszego update. Szlochanie czas rozpocząć.

Źródło: Twj Xbox wcale nie zostanie wymieniony, bo si nie popsuje! X360 - wiadomo z dnia 19.05.2011, 17:40

2. Lotnik421 Xbox One

3. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Jest szum? Jest. I o to chodziło
    Wszak normalne że testerzy wersji beta akceptują jakiś tam regulamin i na pewno jest tam zapis o tym że mogą występować błędy. Zostały załatane i to się liczy.

4. piotrek95pl

piotrek95pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    jezu wiedzialem od poczatku ze nikt ci nie da nowego xboxa za jakis zlom

no coment...

5. JTAG

JTAG Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tuż za rogiem :)
    Ale pewnie po cichu liczyłeś na to ;)

6. szymek56

szymek56 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZG
    hmm bo już sie bałem że ten koniec świata to na serio bedzie,ale jednak
    nie mam sie już czego bać...

Jakby ktoś napisał ze np stare golfy zostaną wymienione na nówki funkiel,ponieważ zbyt zanieczyszczają srodowisko to też byscie uwierzyli??

7. eXotic

eXotic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Poznań
    W życiu. W Polsce dopłata do samochodu ekologicznego to 500 zł ahahahha

8. JTAG

JTAG Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tuż za rogiem :)
    Kurcze to dopłacają. A ja kupiłem grata za 500zł jak bym im wmawiał że jest ekologiczny to bym miał go za free ;)
    A poważnie to kumpel sprzedający starą konsole miał 30 zapytań wczoraj a dziś cisza. Ciekawe dlaczego

9. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    heh a sie ludzie nakręcili :D MS nie daje nic za darmo, Polakom w szczególności.

10. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1668
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Hahaha a połowa userów tutaj już się jarała, były plany wykupienia starych konsol itp itd. A teraz to po prostu polewka :D

Chociaż osobiście liczyłem że taka wymiana może obejmie te najstarsze modele xboxów (które jeszcze jakimś cudem chodzą) :D

11. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    a ja mam betę i mi COD: BO i MW2 nie chodzą, będą mi chodziły po wgraniu najnowszego uptade?

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum