"Twoje profil nie ma wystarczających uprawnień..."

Cosanostraa

Świeżak
Świeżak
kupiłem drugi Gold na rok i działa dzięki za odpowiedzi
\tamten był tylko na fife 2014
 

Pasikkon360

Świeżak
Świeżak
Witam. Ostatnio zakupiłem Battlefield Hardline. Po uruchomieniu gra działa na singlu (w kampanii gram na koncie bez XboxLive ). Teraz skończyłem kampanię, więc włożyłem płytę z trybem multiplayer. Po zalogowaniu sie na XboxLive odpaliłem BFH. Gra się uruchamia, lecz gdy chcę pograć na multiplayer mam komunikat " Twój profil nie ma wystarczających uprawnień, aby korzystać z usługi XboxLive". Według mnie to dziwne, ponieważ FIFA 16 ( w trybie Ultimate Team ) działa bez zarzutu.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam. Ostatnio zakupiłem Battlefield Hardline. Po uruchomieniu gra działa na singlu (w kampanii gram na koncie bez XboxLive ). Teraz skończyłem kampanię, więc włożyłem płytę z trybem multiplayer. Po zalogowaniu sie na XboxLive odpaliłem BFH. Gra się uruchamia, lecz gdy chcę pograć na multiplayer mam komunikat " Twój profil nie ma wystarczających uprawnień, aby korzystać z usługi XboxLive". Według mnie to dziwne, ponieważ FIFA 16 ( w trybie Ultimate Team ) działa bez zarzutu.
Zmień ustawienia profilu, że możesz grać w multiplayera, w ustawieniach tego szukaj, bodajże konto :) Bodajże tam są ustawienia dorosłego czy coś w ten deseń ;)
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Masz aktywną subskrypcję gold na tym koncie ?
 

Pasikkon360

Świeżak
Świeżak
Zmień ustawienia profilu, że możesz grać w multiplayera, w ustawieniach tego szukaj, bodajże konto :) Bodajże tam są ustawienia dorosłego czy coś w ten deseń ;)
Czyli w ustawieniach konsoli( na x360 ). Tak? (ustwienia konsoli -->konta)

Masz aktywną subskrypcję gold na tym koncie ?
nie mam. myślisz, że to przez to ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
nie mam. myślisz, że to przez to ?
No to jak chcesz grać na multi nie mając golda? Gold jest po to by grać na multi.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Czyli w ustawieniach konsoli( na x360 ). Tak? (ustwienia konsoli -->konta)


nie mam. myślisz, że to przez to ?
Nie muszę o tym myśleć, bez aktywnego golda na tym koncie nie odpalisz trybu multi.
 

Pasikkon360

Świeżak
Świeżak
Zmień ustawienia profilu, że możesz grać w multiplayera, w ustawieniach tego szukaj, bodajże konto :) Bodajże tam są ustawienia dorosłego czy coś w ten deseń ;)
Kontrola rodzicielska była wyłączona przez cały czas. spróbuję teraz
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Kontrola rodzicielska była wyłączona przez cały czas. spróbuję teraz
Bo ma być wyłączona, już odpowiedź znasz. Bez abonamentu xbox live gold na tym koncie nie zagrasz w multi, nie masz co szperać ;)
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Kup abonament Xbox Gold to będziesz mógł grać online :)
 

Do góry Bottom