1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Twórca Black robi nowego FPSa

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez akira5, Luty 16, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. akira5

akira5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pobiedna/ Wrocław

Stuart Black, główny projektant stworzonej przez Criterion strzelanki Black pracuje nad nową grą. Tym razem dla Codemasters w ich studiu w Guildford. Razem z Blackiem nad projektem będą pracowali m.in Tom Gillo z londyńskiego studia Sony oraz Andrew Wilson, który ostatnio był producentem przy Split/Second.

Na razie nic więcej na temat gry nie wiadomo - ma zostać szerzej przedstawiona światu w przyszłym miesiącu. Aktualnie jest oczywiście zapowiadana jako tytuł "definiujący gatunek", "gra na którą wszyscy czekali" i tak dalej, i tak dalej.

Reszta Criterionu pracuje tymczasem nad nowym Need For Speed dla Electronic Arts.

Źródło: http://polygamia.pl/Polygamia/1,104392,7565050,Tworca_Black_robi_nowego_FPSa.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Black to kozacka gierka, jeżeli jej twórcy się biorą za nowy projekt, to możemy liczyć na coś bardzo dobrego. Oby nie kazali nam długą na tą gre czekać.

4. norbiks

norbiks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mogli napisac co sie dzieje z druga czescia blacka (black: second mission).

5. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    Grałem w Black'a na PS2, gra była swietna i dla mnie nadal jest świetna mimo że przyćmiło ją MW2. Dodaje do mojej listy wyczekiwanych tytułów ;)

6. lasyk

lasyk Banned

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Black z PS2 to był naprawdę dobry tytuł. Nie dość, że bardzo dobra grafika jak na możliwości PS2 to jeszcze bardzo wciągająca, co zwykle w parze nie idzie ;)

7. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    mogliby zrobić coś z klimatem black

8. sebol12

sebol12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Planeta Ziemia
    Grałem w Black na na starym xbox i była świetna.Mam nadzieję że twórcy w swojej nowej grze zaimplementują autosave podczas misji.

9. Kaliberek

Kaliberek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Czasem nie było już tego jakiś czas temu na forum? :p

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.