1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Twórca Halo zaskoczony mocą Project Scorpio

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 9, 2017.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3415
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Microsoft odlicza dni do prezentacji Project Scorpio. Podczas E3 2017 zostanie ujawniona konsola Amerykanów, która może okazać się prawdziwym przełomem dla wielu graczy. Kilka słów na temat sprzętu powiedział jeden z deweloperów uniwersum Halo, który nie ukrywa, że urządzenie charakteryzuje się ogromną mocą.

Project Scoprio zostanie ujawniony na E3 2017 i to właśnie na tej imprezie poznamy dokładną specyfikacje konsoli. Aktualnie wiemy, że urządzenie będzie charakteryzować się mocą na poziomie 6 teraflopów, 8-rdzeniowym procesorem oraz pamięcią o przepustowości 320 GB/s. Więcej szczegółów zna Frank O'Connor, który na CES 2017 wspomniał o konsoli.

Dyrektor kreatywny 343 Industries nie może oczywiście zdradzić szczegółów, ale na form NeoGAF wspomniał, że Project Scorpio jest zdecydowanie potężniejszą maszyną niż wcześniej sądził. Deweloper miał już okazję przyjrzeć się konsoli i zdaniem O'Connora Microsoft szykuje prawdziwą bestię.

Słowa Franka podobno pojawiają się nie bez powodu, bo jego formacja pracuje nad nowym Halo. Gra ma zostać zapowiedziana w niedalekiej przyszłości i wielu graczy oczekuje, że to właśnie na E3 poznamy kolejną opowieść z tego uniwersum. Pojawiają się nawet teorie, według których słowa przedstawiciela 343 nie pojawiają się bez powodu – tutaj każda najmniejsza informacja ma na celu podbicie zainteresowania Project Scorpio.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    430
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Mam naddzieje ze ta "prawdziwa bestia" bedzie w sensownych pieniadzach i nie przekroczy 600 dolców bo się wkurzę :) no cóż jeszcze 5 miesięcy..

4. andijaw

andijaw Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Trójmiasto
    600$ to i tak sporo bo w przeliczeniu już dużo, a jak w USA będzie 600$ to u nas 3000 zł... Dla mnie maks 2000 zł, jak więcej to dziękuję, postoję.

5. mrok

mrok Ryżownik Ryżownik Użytkownik

Polubienia:
    1303
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Dobra konsola powinna kosztować, a jak nie pasuje to zostań przy slim albo fat.

6. Blest

Blest Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    O-ka
    Skoro PS4 Pro kosztowało 1750, to Scorpio max 2500 zł :).

7. synek03

synek03 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    381
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    A ja mam nadzieję, że wydając pieniądze nie będziemy zawiedzeni (cena do jakości), czy to będzie kosztować 2k, 2,5k to czy 3k PLN :) mogę wydać nawet 3,5k byle by nie było wstydu przed PC :)

tapnięte z G5

8. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    187
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    Nie wydaje mi się, by wysoka cena Scorpio była dobrym krokiem marketingowym. Konsole sa dla graczy i sytuacja gdy jedynie wąskie grono odbiorców może sobie na nią pozwolić z pewnością nie jest korzystne. Jestem przekonany, że mimo gorących zapewnień, przygotowywane są już tytuły wyłącznie pod Scorpio (wcale nie VR) i M$ zrekompensuje sobie cenę konsoli, hajpem na "nowe" gry. Zadziałało to przy okazji X360, którego cena (podobno) pokrywała jedynie produkcję. Możliwe, że to mrzonki i przemawia przeze mnie nadzieja na zakup prawdziwego next-genu, ale istnieje wiele przesłanek by sądzić, że nowa "bestia" będzie naprawdę przystępna.

9. sirepox

sirepox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam nadzieję, że w końcu dostaniemy konsolę która przeniesie nas do świata VR któremu bardzo od wielu lat dopinguję. Gram od 30 lat na różnych wynalazkach i od czasu wprowadzenia gier 3D czyli dobre 20 lat temu jedyne co się zmieniło to jakość grafiki, wielkość lokacji no i może wibracje na padzie i zabawki typu kinect. VR do konsoli generującej grafikę FullHD w "poważnych grach" jest moim marzeniem i mogę za to zapłacić kilka tysiaków .... więcej.

10. Curian666

Curian666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Śmieszą mnie ludzie którzy już spekulują że będzie kosztować 600$, już sama w sobie kwota nie jest adekwatna do tego co dostaniemy. A jeszcze tym bardziej jak dadzą ten TABLETOWY procesor w Scorpio czyli JAGUAR po OC jak w PS4 PRO to będzie padaka. Wtedy może być nawet 20 TFLOPsa a i tak nie wykorzystają mocy GPU przez mizerny procesor. Do tego powinien być MOCNY procek i porządny ram (DDR4).

Jeżeli MS odwali taką fuszerkę jak SONY z PRO, to Scorpio nie będzie wart kupna. Tak jak nie jest wart kupna PRO. Sensowna cena Scorpio to 2K u nas 2200-2499zł. Wyższa cena np: 2799zł-2999zł miała by tylko i wyłącznie sens, gdyby Scorpio już można było kupić. Wtedy było by WOW.

ManyPL lubi to.
  11. First

First Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    A mi się wydaje, że finalnie może mieć więcej mocy jak 6 teraflopów...
    Te słowa mówiące o około sześciu mogły być zachowawcze... :p

12. Blest

Blest Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    O-ka
    Całkiem możliwe, ponieważ rok od zapowiedźi to sporo mogło się zmienić. :)

Wczytywanie...

Poleć forum