1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Twórca pierwszych dwóch Diablo stwierdza, że trzecią część zrobiłby lepiej...

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Azur, Sierpień 20, 2012.

1. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Diablo 3 - tak wyglądało w 2005 roku

Przy okazji pracownicy Blizzarda uczą się, że warto sprawdzać ustawienia prywatności na Facebooku.

David Brevik, razem z braćmi Maxem i Ericiem Schaefer był współzałożycielem studia Condor, które została przejęte przez Blizzard i stworzyło Diablo i Diablo 2. W 2003 na skutek konfliktów wewnętrznych cała trójka odeszła z Blizzard North aby założyć Flagship Studios, znane głównie z tego, że nie udało im się odnieść sukcesu z Hellgate: London. Schaeferowie założyli potem Runic Games i dali światu Torchlight, Brevik w zupełnie innej firmie pracuje aktualnie nad Marvel Heroes.

Blizzard zamknął ostatecznie oddział "North" w 2005 roku.

Przy okazji wywiadu na temat Marvel Heroes, dziennikarz serwisu Incgamers zapytał go o jego opinię na temat Diablo 3. Brevik powiedział, że choć Blizzard wiele rzeczy zrobił najlepiej jak potrafił, on sam kilka rzeczy zrobiłby inaczej:

Warto pamiętać, że przed zamknięciem, Blizzard North pracował nad własną wersją trzeciej części, która zachowała się w internecie w postaci kilku screenów. No ale został zamknięty.

Odnosząc się do fali krytyki z jaką spotkało się Diablo 3 w delikatny sposób stwierdził, że to przez to, że to nie on i stara ekipa robiła grę:

Te słowa, bez względu na to jak ostrożnie nie byłyby podane, dotarły do ludzi pracujących w Blizzardzie, którzy już wkrótce mieli nauczyć się, że warto zadbać o odpowiednie ustalenia prywatności na Facebooku.

Chris Haga był zasmucony słowami Brevika. Czuł się "jakby ktoś go wrzucił pod autobus". Podzielił się tymi uczuciami ze swoimi znajomymi na Facebooku. Status zaczęli komentować inni pracownicy Blizzarda, naśmiewając się z Brevika. Łącznie z Jayem Wilsonem, głównym projektantem gry, który napisał "pieprzyć tego frajera".

Sęk w tym, że dyskusja na profilu Hagi jest widoczna dla wszystkich zalogowanych na Facebooku. Nagle okazało się, że prywatna rozmowa znajomych nie jest taka prywatna. I Wilson swój feralny komentarz usunął. Ale internet nie zapomina. I teraz wygląda dalszego ciągu publicznych kłótni twórców. Ale wątpię, aby dział PR Blizzarda do tego dopuścił.

Via: Polygamia.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gearsoholik

Gearsoholik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Łódź
    dużo w tym prawdy, diablo 3 jest spoko ale czegoś tam brakuje co było w 1 i 2 części, ogromna ilość ludzi już dawno odstawiło diablo bo jest porostu nudne, czekam na PvP bo zarazie nie ma mi nic nowego do zaoferowania

4. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Dokładnie. Ja też się czuję jakby mnie wrzucono pod autobus wydając 200 zł za grę, która pograłem 3-4 dni :D Na razie dałem sobie spokój.

5. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    brakuje starej grafiki, drzewka umiejętności, pvp, 99lvl, mefista, baala, ukrytych eventów typu cow run i uber tristram, Runy do broni dzięki temu powstawały nowe przedmioty.
    Dla mnie do dwójki powinni wydać kolejny dodatek albo nową część i dzięki temu kolejne 10 lat diablo było by grane.
    Do tej pory bijje jeszcze lvl od 4 lat :) 99lvl wbiłem 3 resety temu.
    Tutaj dobrze w d3 zrobili że są zrównoważone postacie bo w d2 paladyn i czarodziejka wymiatały mapę ;P

6. Azur

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Ja się dziwie ludziom kupującym tą część, grając w te darmowe demko które się teraz pojawiło, pograłem raptem 60 min i wyłączyłem...Nudne jak cholera, czuć że czegoś tam brakuję, teraz wiem że brakuje tam ręki "Blizzard North".

7. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Widzę, że większość pracowników to taka dziecinada jak EA. Nie spodziewałem się tego po Blizzardzie.

8. Azur

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska

:D

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
Wczytywanie...

Poleć forum