1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Twórca Star Wars: Battlefront rozwiewa wątpliwości i opowiada o tym, co fajne

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 20, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Fani podzielili się po ujawnieniu pierwszego zwiastuna tej niezwykle oczekiwanej produkcji. Jedni zapałali do nowej gry miłością, a inni dali się ponieść fali hejtu. Producent Jasper Nielsen pojawił się na reddicie, aby wyjaśnić parę spraw.

Nie tak dawno Jasper wspominał o tym, jak wielką Battlefront zapewni graczom immersję i przy okazji zapewni użytkownikom wiele zabawy. Teraz sprostował nieco swoje stwierdzenie:

Zwrócił rónież uwagę, że te wszystkie wypowiedzi mają związek z jego osobistymi odczuciami. Nielsen twierdzi, że według niego Battlefront osiągnął coś, czego nie udało się jeszcze zrobić żadnej innej grze o Gwiezdnych Wojnach, chociażby z powodu ograniczeń technologicznych. Przyznał także, że grafika nie jest jednak najważniejsza, choć stanowi ważny element budowania immersji. Producent zachwyca się mocno udźwiękowieniem nadchodzącej gry twierdząc, że jest ono wręcz "magiczne".

Nie wiem jak wy, ale po tym stwierdzeniu poczułem faktycznie, jakbym czytał kolesia zafascynowanego nową grą, a nie osobę odpowiedzialną za produkcję. Może Jasper rzeczywiście nie ma w tych wypowiedziach celów marketingowych?

Głównym celem ataków graczy był zaprezentowany fragment rozgrywki, który okazał się strzelaniną na szynach. Producent postanowił zwrócić uwagę na ten temat i uspokoić nieco fanów.

Gracze obawiają się również o zawartość nadchodzącej gry w świetle tego, że przygotowywana jest właśnie przez studio EA Dice.

Co myślicie? Czy te wypowiedzi Jaspera Nielsena was uspokoiły co do nadchodzącego Star Wars: Battlefront? Mnie osobiście odrzucił od tej gry brak kampanii dla pojedynczego gracza, ale ciekawi mnie zwłaszcza zdanie osób, które preferują rozgrywkę sieciową.

Oski8882 lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    To tylko online? Jak tak to dziękuje

4. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    207
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Mnie tylko online interesuje.Dziś mija 2 miechy jak mam x1 i jeszcze Ryse z folii nierozpakowałem, bo tego samego dnia miałem np.B4 I Titanfall. Wiem że singla przejdę kiedyś ale on nie ucieknie a interesujące są tylko takie na wysokim poziomie fabuły jak Red Dead Redemption, Uncharted 2, Far Cry 3i4 czy genialny The Last of Us ! Single w Battlefildzie czy CoDzie to śmiech na sali.

5. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Niech dają bete to sam rozwieje wątpliwości :D

Wczytywanie...

Poleć forum