1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Twórca wyglądu Xboksów wspomina o „Xbox neXt”

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 4, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W ostatnich tygodniach stale słyszymy o PlayStation 4,5. Phil Spencer w weekend wypowiedział się na temat Xbox 1,5, ale właśnie w Sieci pojawiła się ciekawostka. Czym jest „Xbox neXt”?

Patrząc na ostatnie plotki możemy przypuszczać, że w niedalekiej przyszłości Sony oraz Microsoft przedstawią „nowe” konsole. Nie otrzymaliśmy oczywiście żadnych oficjalnych informacji, ale zatrzęsienie plotek jest już naprawdę spore.

Dzisiaj gracze dostrzegli ciekawostkę na profilu jednego z projektantów wyglądu Xboksa 360 oraz Xboksa One. Pracownik Microsoftu wspomniał na Linkedin, że tworzył również „Xbox neXt”! Trudno oczywiście przewidywać, czym jest ten „następca”, ale pewnie niektórzy z Was mają już w głowie solidną teorię.

Mam wrażenie, że w niedalekiej przyszłości zostaniemy zbombardowani grubymi informacjami na temat przyszłości japońskiej oraz amerykańskiej konsoli. E3 2016 zapowiada się naprawdę ciekawie…

2. Lotnik421 Xbox One

3. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ja nie sądzę że teraz niebawem na koniec roku ujrzymy nowe wersje konsol...
    Myślę że i owszem zapowiedzą następną generację i rozpoczną nad nią pracę, a prawdziwe nextgeny ujrzymy dopiero za kilka lat.
    Choć z drugiej strony jeśli miał bym sobie na święta kupić pod choinkę prawdziwego nextgena to nie był bym obrażony <ok>

przemoo99 lubi to.
  4. Hasted

Hasted Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja tak oraz bardziej mam wrazenie ze cos wyjdzie nowego ... pamietam jezcze ze ktos w opcjach The Diviion dokopal sie ze sa ustawienia normal i high czy jakos tak , moze rzeczywiscie powstanie jaka nie calkiem nowa generaja ale cos pomiedzy , gry beda mialy opcje high i low zalezy czy nowa czy stara konsola , ale to tylko domysly . nowa gen by sie przydala poniewaz x360 i ps 3 na runku byly zdecydowanie zbyt dlugo i gry pod koniec generacji wygladaly gorzej niz na minimalnych na Pc , pamietam nawet porownanie z gry crisis 3 gdzie na Pc low wygladalo zdecydowanie lepiej niz na konsoli. nowa generacja juz od poczatku odstawala . teraz jest tylko gorzej .

5. Biały406

Biały406 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Na tegorocznym E3 będzie się działo. Jestem ciekaw rozwoju wydarzeń.

TheG4brieL i NikoBellic91 lubią to.
  6. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    E tam E3 12 czerwca impreza EA i zapewne zapowiedziany będzie nowy BF5

7. Biały406

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Mnie BF wogóle nie grzeje i średnio interesuje mnie konferencja elektroników za to na E3 może być ciekawie przez te wszystkie plotki, których ostatnio pełno.

NikoBellic91 lubi to.
  8. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    No ciekawe ile z tych plotek okażę się prawdą i czy ten cały szum wokół tego był potrzebny czy może tyko serwisy o grach robią z igły widły by tylko ktoś zaglądał na ich strony

9. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Prace nad następną konsolą ruszyły jak tylko wypuścili na rynek XBONE :) Może nie pełną parą, ale na pewno jakieś teamy wystartowały z developmentem nextgena ;)

10. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Cóż nie ma co się jeszcze jarać, trzeba czekać na jakieś wiarygodne informacje, a do tego czasu grać na tym co jest.

11. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Jak wyżej Petroz@ pisał prace są juz zapewne dawno po stronie xo jak i ps4 a plotki zwłaszcza przed E3 będą się nasilały i nie ma sensu spekulować a cierpliwie poczekać

12. killazbb

killazbb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie wypuszczą next gena puki hajs za wcześniejsze konsole się nie wróci.

13. Biały406

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Właśnie to mnie interesuje ile z tych newsów okaże się prawdą. Najbardziej liczę na zapowiedzi Forzy Horizon 3 i GTA 6 a ze sprzętu na Nintendo NX. Ciekawy jestem też FF 15. Jedyny Final w jakiego grałem to Crisis Core na PSP, ale model walki i akcja dziejąca się w teraźniejszości to bardzo miła odmiana od typowych rpgów. Ale podchodzę w sumie na luzie bo i tak na XOne i 360 mam w co grać a kupka wstydu tylko rośnie.

Wczytywanie...

Poleć forum