1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Twórcy Battlefield 1 skupiają swą pracę na bezproblemowej premierze trybów sieciowych

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Maj 10, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3220
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Studio DICE nadal nie może pozbyć się niesmaku po tragicznym starcie czwartej odsłony serii Battlefield. Nic dziwnego, że teraz przy każdej grze kładą ogromny nacisk na bezproblemową premierę.

Start gry Star Wars: Battlefront (2015) należy zaliczyć do udanych. Ekipa DICE wyraźnie nauczyła się na swoich błędach i po katastrofie zwanej Battlefield 4, bardzo przykładają się, by dopracować każdy element sieciowy na premierę. Uznane studio raczej nie może sobie pozwolić na kolejną taką wpadkę.

Główny projektant gry - Daniel Berlin potwierdził w rozmowie z serwisem GamesBeat, że zespół skupia się na dobrym starcie gry.

Powiedział w wywiadzie.

Battlefield 1 zadebiutuje 21 października na wszystkich platformach. Nie wiemy jeszcze kiedy odbędą się beta testy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ArturM05Pl

ArturM05Pl Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gdańsk
    Albo jestem jakiś dziwny albo ktoś mocno przesadza z bf4. Grałem online ok 4 dni przed premiera (pewien sklep internetowy tak wysyłał) na ps3. Grałem w ten tytuł tez na ps4 jak i X1 i nigdzie nie doświadczyłem problemów. Wiec wtf?

Tapnięte z iPhone 6s bo mnie ku**a stać!

4. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    To widocznie mało grałeś bf4 cierpiał w mojej opinii na tzw. dziwne akcje typu zabijanie za ściana lagujace serwery, czy nie naliczanie hit markerów, kiedyś był jeszcze taki bag że gdy podniosłeś kolesia i stałeś za nim, a on nadal leżał to ty stawałeś śię nieśmiertelny, co prawda gra jest teraz bardzo dobrze poprawiona choć czasem zdarza sie nadal moment gdzie mówię sobie WTF? przecież byłem już za ścianą, a i tak dostałem, albo moment gdy koleś z czołgu dostaje prosto w mortadele po czym wyciąga RPG i strzela no bezcenne

B0ni3k i ArturM05Pl lubią to.
  5. ArturM05Pl

ArturM05Pl Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gdańsk
    To grubo. Masz racje, 24 na dobę nie grałem. Jednak takich błędów nie doświadczyłem.

Tapnięte z iPhone 6s bo mnie ku**a stać!

6. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ja robiłem kampanie kilka dni temu i to była tragedia. W multi zagrałem tylko jeden mecz więc nie wypowiem się na jego temat ale jest to ważniejszy tryb więc go raczej poprawili.

7. Cyga0000

Cyga0000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Grałem na PC od bety łącznie mam 150h i nie spotkałem takich bugów. Dla mnie bf4 był udany.

B0ni3k lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum