HOT! Twórcy Battlefielda śmieją się ze zwiastuna Call of Duty: Infinite Warfare

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

warone

Banned
Użytkownik
Nie pasowało od poczatku do 5 .
 

Mariusz86

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
to zdjęcie to musi być fake. Przecież już była mowa o tym,że nowy Battlefield ma się pojawić jeszcze w tym roku.
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Do czasu premiery BFa ludzie zdążą zapomnieć o tym gównie zwanym COD:IW ;) Więc ludzie kupią to i to ;)
I co że fejk , weźmy stronę wygranych. Kuźwa na darmowym dodatku Dragons Teeth do B4 ( za 33 zŁ mało kto na X1 gra. A poza tym ja prorok mówię) .Wam że wszystkie serwery poszły w Battlefield Star Wars więc, się zastanawiam.
 

sitwoo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
I co że fejk , weźmy stronę wygranych. Kuźwa na darmowym dodatku Dragons Teeth do B4 ( za 33 zŁ mało kto na X1 gra. A poza tym ja prorok mówię) .Wam że wszystkie serwery poszły w Battlefield Star Wars więc, się zastanawiam.
Czytam twoja wypowiedź 4 raz i dalej nie mogę zrozumieć sensu. Mógłbyś jaśniej?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
I co że fejk , weźmy stronę wygranych. Kuźwa na darmowym dodatku Dragons Teeth do B4 ( za 33 zŁ mało kto na X1 gra. A poza tym ja prorok mówię) .Wam że wszystkie serwery poszły w Battlefield Star Wars więc, się zastanawiam.
Odwołujesz się do mojej odpowiedzi, a w sumie nic z nią związanego nie ma w Twojej wypowiedzi. Tak jak kolega czytam Twoją odpowiedź i nadal nie ogarniam o co Ci chodzi...Chyba 4ta na zegarku to zła pora na odpowiadanie ;)
 
Ostatnia edycja:

warone

Banned
Użytkownik
Jak wyżej nie wiem o co bee ale OKEY
 

B0ni3k

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
I co że fejk , weźmy stronę wygranych. Kuźwa na darmowym dodatku Dragons Teeth do B4 ( za 33 zŁ mało kto na X1 gra. A poza tym ja prorok mówię) .Wam że wszystkie serwery poszły w Battlefield Star Wars więc, się zastanawiam.
Hahahha stary nie wiem co ty bierzesz ale jak to robisz nie wypowiadaj sie na forum bo to czysty bełkot :D
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
4 rano, urlop i dużo piwa.Chodzi o to że B4 za 33zł (EA akces mi się skończył) Darmowy dodatek na którym nie ma kto grać. I serwery które od premiery SW Battlefront się pogorszyły tak jakby EA zabrało z BF4 dla SW. Więc głosuję na CoDa.
 

ArturM05Pl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Cały świat z nich bekę wali a nie tylko DICE :p


Tapnięte z iPhone 6s bo mnie ku**a stać!
 

warone

Banned
Użytkownik
13h32 a ja dalej czytam twój post i staram się zrozumieć całość Nie mniej rozumiem ze sugerujesz się twoim odczuciem z poprzedniej odsłony po części jest to normalne ale ja w takim wypadku nie powinienem grywać w żadne cody bo np 1 mi się nie podobała bo było w niej to i tamto . Czy cod czy bf są to ich nowe odsłony nikt z nas nie gral w nie jeszcze więc gdybanie o serwerach jakie one będą jest na chwile obecna bez sensu . A co jezeli będą stabilne itp ? Będzie tobie głupio rozumiem tak ? Na chwile obecna możemy ocenić to co juz wiemy nie oceniać po założeniu ze cos będzie nie tak . Dzis o codzie wiemy ze będzie w KOSMOSIE , ze będą roboty i inne fikuśne rzeczy po tym ocenić możemy czy produkcja nam się podoba , zobaczyliśmy jakiś ułamek wyglądu gry możemy to ocenić zobaczymy gameplay ocenimy ale oceniać serwery choc nikt nie grał jeszcze ? Nie mówiąc ze wybrałeś coda patrząc na bf4 i SW okey więcej pytań nie mam . Gdybym patrzył tak na bledy poprzednich odsłon dzis zapewne w nic bym nie grał .
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Może patrzę przez pryzmat całości.Gram i w BFy i Cody. Produkcje od EA, Dice są coraz słabsze BC2>B3>B4>B:Hardline>B:SW. Leci w dół. A jakość usług online też się pogarsza. Jak nowy Battlefield nie urwie głowy to wygra CoD, jak zawsze zresztą.
 

warone

Banned
Użytkownik
No baaa mając tak liczna grupę baranów ktora to kupuje ciągle ten sam tytuł pod inna nazwa w której co część jest więcej różu i broń w króliczki i inne kolorki dla dzieci . Grę tak kartonową ze jej nawet nie powinno sie stawiać obok bfa to tak zgadzam się sprzeda się więcej kopii . Maja talent to sprzedawania tego samego crapa pod innymi nazwami Co do usługi online ta w codzie nie była kolorowa tez jak graczy wywalało z Multi czy zombie No ale o czym tu dyskutować o grze dla dzieci przy grze dla dorosłych
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Czyli i tak wygra CoD. Dziękuję, dobranoc.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
No niestety wygra, bo za dużo mają matołów który kupują im ten crap :D Chyba dlatego wolę BF'a od COD'a bo tam jest dużo poważniejsza gra (nie licząc wpadki zwaną Hardline 2) :D

@Kyron Twoje Acti może się już pakować. BF pozamiatał : ))

 
Ostatnia edycja:

warone

Banned
Użytkownik
Czyli i tak wygra CoD. Dziękuję, dobranoc.
No masz racje dobranoc idź spać bo właśnie zapowiedzieli grę dla dorosłych a dzieci juz robią lulu
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No masz racje dobranoc idź spać bo właśnie zapowiedzieli grę dla dorosłych a dzieci juz robią lulu
22.35 i jeszcze posty piszesz ? Do mycia i spać! I ząbki umyć.
Ale to jakaś alternatywna wersja WW1. I 2 tygodnie wcześniejsza premiera od CoDa. Wierzę że singiel wyjdzie super (nie obchodzi mnie) ale multi to już poważniejsza sprawa. Żadnych preorderów. Ile łatali poważne błędy w B4 - 1 ROK.
 

l33t

Użytkownik
Użytkownik
Po co Wy w ogóle przekonujecie tutaj ludzi do BF-a? Im mniej w tej grze zachowań graczy tlukacych na co dzień w CoD, tym dla serii lepiej, bo społeczność nie jest oparta na dzieciarni skaczacej po mapach jak króliki...
 

warone

Banned
Użytkownik
22.35 i jeszcze posty piszesz ? Do mycia i spać! I ząbki umyć.
Ale to jakaś alternatywna wersja WW1. I 2 tygodnie wcześniejsza premiera od CoDa. Wierzę że singiel wyjdzie super (nie obchodzi mnie) ale multi to już poważniejsza sprawa. Żadnych preorderów. Ile łatali poważne błędy w B4 - 1 ROK.

O wstałeś na mleczko

Nie wiem ile łatali ważne ze coś robili crap duty do dzis nie naprawili jest takim samym kartonem jakim był 4-5czesci wczesniej tylko pod kolejnymi nazwami .Ale może w końcu fani doczekają się kiedyś rozwoju swej ulubionej gry i z pegi +3 będzie +12 z mniejsza ilością tęczy i kwiatuszków.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Po co Wy w ogóle przekonujecie tutaj ludzi do BF-a? Im mniej w tej grze zachowań graczy tlukacych na co dzień w CoD, tym dla serii lepiej, bo społeczność nie jest oparta na dzieciarni skaczacej po mapach jak króliki...
Normalnie nic dodać, nic ująć :D Obawiam się, że taki gracz COD'a jakby odpalił BF'a to by szybko z tej gry zrezygnował, bo za mało kolorowa i nie strzela się z kapiszonów jak w przypadku COD'a :D
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Najlepsza recenzja Battlefielda ever. Gra przereklamowana a pamiętam jaki hype na nią był.
A przez ten wasz hejt naprawdę zaczynam mieć nadzieję że B1 wyjdzie zbugowany crap.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom