1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Twórcy Call of Duty: Advanced Warfare zachęcają do gry w święta nowym strojem

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 24, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Pewnie wielu naszych czytelników w święta chce nadrobić growe zaległości. Jeśli czujecie potrzebę przesiedzenia kilku najbliższych dni na serwerach Call of Duty: Advanced Warfare to dobrze się składa. Twórcy zapowiedzieli specjalne prezenty, które umilą Wam pojedynki.

Deweloperzy zapowiedzieli świąteczną niespodziankę. Zainteresowani mogą zdobyć cały zestaw The KVA Paramilitary Character Gear Set – jest to ciekawie wymalowany egzoszkielet, który na pewno wyróżni Was na serwerach.

Jak zdobyć nowe wdzianko? Hełm zostanie Wam dostarczony przy pierwszym zalogowaniu się do produkcji (promocja jest ograniczona czasowo i trwa wyłącznie do piątku), a zostanie dostarczona za pośrednictwem Supply Drops!

To na pewno miła nagroda dla śmiałków, którzy i tak planowali najbliższe kilka dni spędzić z dziełem Sledgehammer Games.

2. Lotnik421 Xbox One

3. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Dostałem chyba przedwczoraj gdyż dopiero zacząłem grać w multi. Fajnie się gra no ale ci kamperzy... zmora każdego FPS.

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    kamperzy to jeszcze pół biedy.
    najbardziej wkurzający są lamusy z quick-scope'ami.
    Krew mnie zalewa jak typiarz chodzi ze snajperką i nawet nie celuje tylko przykłada i strzela....

5. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    dokładnie, tak mnie to wpienia że grac się odechciewa.
    Takie pytanko, widziałem jak niektórzy posiadali w swojej postaci twarz zombie, jak to odblokować?

6. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Kamperzy są jak zwykle, na quick scoperów rzadko trafiam. Tą maskę też dostałem. Chyba trafia się od razu w pierwszym zrzucie świątecznym. Daliby chociaż jakiś lekki patch na respy i lag compensation bo jest masakra.. Raz gra się świetnie a raz do domu. Wiecznie 3 kreski z przeciwko burgerowi hostującemu z ameryki.
    @DJDIO88 tą twarz zombie dostajesz jak przejdziesz ostatnią mapę z Egzo Survival Riot bodajże
    ps: jak gracie na X1 w CoD AW to zaproście GT: BuRRRza

DJDIDO88 lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum