1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Twórcy Mafia III wysyłają tajemniczą pocztówkę. Dacie radę rozgryźć wiadomość?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 11, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Hangar 13 nie rozpieszcza nas ostatnio liczbą materiałów z Mafia III. Deweloperzy w spokoju pracują nad tytułem, ale właśnie opublikowali tajemniczą pocztówkę, która podobno ma zawierać datę premiery.

Mafia III zapowiada się na ciekawą opowieść dla wszystkich sympatyków otwartych światów. Można narzekać na zmianę klimatu i zbyt ciepłą kolorystykę, ale myślę, że warto dać szansę ekipie Hangar 13. Deweloperzy otrzymali spory kredyt zaufania od 2K Games oraz Take-Two i mam wrażenie, że ta pozycja pod wieloma względami nie może zawieść naszych oczekiwań.

Od dłuższego czasu deweloperzy nie opublikowali nowych materiałów z gry i tylko od czasu do czasu otrzymujemy małe szczegóły dotyczące pozycji. Dzisiaj studio opublikowało pocztówkę, która zawiera… Tajemniczą wiadomość.

Gracze próbują rozgryźć treść, bo podobno studio ukryło tutaj datę premiery… Trochę trudno mi w to uwierzyć, ale w sumie coś tutaj musi być! Zapraszam do zabawy! ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Gra wyjdzie dopiero w 1967? :O

4. PyzaVader

PyzaVader Użytkownik Użytkownik Świeżak