1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Twórcy Mafii III chcą dostarczyć żywy świat inspirowany BioShock Infinite

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 6, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Przed ekipą Hangar 13 stoi nie lada wyzwanie dostarczenia nam gangsterskiej produkcji z najwyższej półki. Oczekiwania są wysokie, a oto zaś, jak twórcy chcą im sprostać i nie pogrążyć się w morzu zachcianek fanów:

W dalszej części wykładu Seth Rosen odniósł się do tematu towarzyszy gracza, powołując się na postać Elizabeth z BioShock Infinite oraz mówił o tym, jak tworzony jest tętniący życiem świat Mafia III.

Towarzysze niedoli pokroju Elizabeth? Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę się doczekać nowej Mafii, która zadebiutuje już w tym roku.

Wczytywanie...

Poleć forum