1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Twórcy Medal of Honor szykują dużą niespodziankę

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Becuś, Lipiec 27, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Becuś

Becuś Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Na oficjalnej stronie gry, jeden z jej twórców, Matt Pruitt zapowiedział, że podstrona służąca do aktywacji waszych kluczy dostępu do wersji beta będzie miała przerwę w działaniu. Jeśli jeszcze nie aktywowaliście kluczyka – najwyższa pora, site jeszcze działa.

Nas jednak ciekawi bardziej ciekawi dalsza część informacji – jak donosi Pruitt, w studio wkrótce ogłosi nam coś wielkiego. Matt radzi także zasubskrybować oficjalny kanał gry na YouTube. Pozostaje nam cierpliwie czekać – cokolwiek to będzie, na pewno o tym u nas przeczytacie.

Źródło: Gamezilla

2. Lotnik421 Xbox One

3. banyprg

banyprg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    3City
    może zmienią tryb multi albo ten lipny (moim zdaniem) silnik z Battlefielda BC :D ?

4. Warmin

Warmin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Legnica
    jakby dali gameplay'a z singla to by już coś było :D

5. zatobajestbrat

zatobajestbrat Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja kupie Medal Of Honor 2010, jak dla mnie będzie lepszy od Crysisa2 i Black Opsa

6. patryk878

patryk878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Gra już nie jest dla mnie typem do kupna w dniu premiery... no chyba, że wymienią cały multi. Aż nie chce mi się wierzyć, że odpowiada za nie DICE. Zobaczymy jak będzie z kampanią single player. Wśród FPSów z mojej listy MoH jest daleko za Black Ops i Crysis.

7. maciek267

maciek267 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ta gra to chłam.. Multi zerżnięte z BC (ktore jest moim zdaniem do bani.. Takie drętwe i plastikowe..) do tego stopnia, że nawet modeli broni nie chciało im sie robić.. Ta gra to wg mie fail roku (pod wzgledem multi, singiel moze byc niezly).. Dice wedlug mnie nie nadaje sie do robienia gier multiplayer.

8. Kuzarek

Kuzarek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów wlkp.
    Może to będzie abonament :D

9. TeX

TeX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zgadzam się z maciek267 grałem w bete PC'tową To jest jedna wielka kontynuacja ... Battlefield BadCompany . wszystko jest takie same (dosłownie) Z resztą kto nie wierzy niech sam zobaczy ;p Narazie Call Of Duty rządzi pośród gier FPS w sieci i nikt temu nie zaprzeczy. Nastepna wersja Black Ops moze byc troche denna poniewaz wpadła w łapy Treyarch tak jak CoD WaW który mnie zasmucił kampanią ale były takie plusy jak Zombie mod ..

Poczekamy zobaczymy.

10. patryk878

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Te multi nie ma choćby cienia grywalności tego z Bad Company 2 i jeśli ktoś uważa, że multi z BC2 jest słabe to nie może być zdrowy umysłowo. Fanboy'e CoD'a? Oba multi nie mają konkurencji w sieci i oba są świetne.

11. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    Oceniając grę na podstawie bety nie wróżę jej zbyt dobrej przyszłości...
    No, ale czekamy na niespodziankę, może rzeczywiście będzie to coś zaskakującego...

12. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Haha niespodzianka? Może pomylili multiplayery i nie tego testowaliśmy tylko jakiś chłam za 10zł z pod biurka. Myślałem że będzie fajnie. Pomyliłem się. Już bym wolał grać w Quake.

13. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Mam taką samą opinie o BC2 i dlatego MoH to będzie dla mnie fail'em roku ;)
    Black Ops mam nadzieję, że będzie jeszcze lepszy niż MW2 ;)

14. KaMiL6195

KaMiL6195 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mysłowice
    Ten cały MoH na multi to jedna wielka kopia BC2. Jak go kupię to jedynie dla singla i taka jest moja opinia na temat tej daremnej gry ;) Black Ops musi być lepszy od MW2 i wszyscy którzy pograją trochę w MoH to odrzucą go na bok tak jak to zrobiono z BC2 :)

15. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Multi MoHa zerżnięte z Bad Company 2?! Może na konsolach, bo na PC to w broniach nawet odrzutu nie było. Już nie porównując tego że można było się respić w bardzo krótkim czasie po śmierci. W medal of Honor póki co nie ma nawet ziarenka realistyki. W Battlefieldzie przynajmniej była grawitacja co do kul. Jeśli by porównywać tego MoHa, to bardziej jest on usytuowany między Bad Company 2 a CoDem. I niech żadni fanboye CoDa mnie nie jadą, bo wiem co mówię, grałem dość długo w obie gry.

16. maciek267

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Patryk878, widze w czuly punkt trafilem.. Ja po prostu lubie czasem pograc w dobry tytul, a bad company 2 sie wedlug mnie do takich nie zalicza.. Kupilem nowego BF2 i poszedl w odstawke po 3 dniach a modern warfare 2 meczylem od daty premiery do polowy czerwca (po prostu mi sie juz znudzil.. Ale pewnie jeszcze do niego wroce).. I wcale nie jestem fanboyem call of duty, poprostu, jak mowilem, lubie pograc w "dobra gre".. Battlefield jest cukierkowy, plastikowy, kwadratowy, sztywny, dretwy i takie tam.. I to nie tylko moja opinia, bo praktycznie wszyscy znajomych ze steama (ktorzy maja gre) uwaza podobnie, katujac w dalszym ciagu MW2 ;) Szczerze to nie wiem czym sie ludzie tak zachwycaja bo ta gra niczego ciekawego nie oferuje - nawet grafika jest srednia.. Moze na konsole gra sie przyjemniej? Chociaz szczerze watpie... Wracajac do tematu.. MOH jest jeszcze gorszy . hyhyyy

17. patryk878

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    W BC2 dla mnie grafika nie gra roli, brzydka nie jest. Cukierkowy? Plastikowy? To jaki jest MW2 w którym dzieją się rzeczy, które się w łbie nie mieszczą a fabuła jest tak głupia, że nawet nie wiadomo o co chodzi. Multi w BC2 jest genialne i z tego co widzę na Live i w śród znajomych wszyscy nadal je katują (MW również) nie wiem jak na PC bo w nie nie grałem ale gra jest bardzo dobra i naprawdę gdyby miało lepszą kampanię single player to byłaby tak samo dobra jak MW2.

BC2 na metacritic: 88
    MW2 na metacritic: 94

Różnica bardzo mała, a to właśnie wina słabszego singla no i hype'u wszech czasów na ostatnie dzieło Activision. Sam przyznam, że akcja jest w MW niesamowita i singla przeszedłem za jednym zamachem ale multi lepsze nie jest, tak samo dobre jak to BC2.

18. maciek267

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Kazdy ma prawo do wlasnego zdania.. Kupilem MW2 tylko ze wzgledu na multi i sie nie zawiodlem, bo nie ma lepszego.. A tak z innej beki.. Porownujac - MW2 zajmuje ponad 2x wiecej miejssca niz BC2 i to naprawde widac.. Moze to nie jest dobre zestawienie ale mozesz mi wierzyc, ze detale, grafika, audio sa duzo lepsze w modern warfare.. (moze nie widac tego az tak bardzo na konsoli bo wiadomo ze grafika jest w tym przypadku ciut gotsza.. no i gra sie na tv z duzej odleglosci, ale to juz nie o to chodzi).. To zjawisko ciezko mi wyjasnic i moze sie to dziwne wydawac ale dla mnie BC2 jest jakos tak niedopracowane, ze moglby byc sprzedawany w kiosku za 20zl ;) MW2 jest dla mnie symulatorem, bc2 jakas gierka pokroju lego :> Jest zupelnie niegrywalny.

19. Ancient296

Ancient296 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    "Dice nie nadaje się do robienia gier multiplayer"
    A Bad Company 2 ? To, że np CoD ma świetny multi nie znaczy, że tylko on. Obie gry są świetnie, cóż - Dice w łatwy sposób wyeliminowało sobie konkurencje w MoHu :p

20. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Haha CoD jako symulator . To było dobre... Krótko mówiąc o obydwu grach: W CoDzie, robiąc klasę, w której jest Baretta 1.50 i SpaS-12, można wytłuc całą drużynę przeciwnika bez większych problemów w Trybie Deathmatch używając quick-scope'ów i tym podobnych. Oczywiście przypominam, że było by wtedy 1 vs. 6, ale co to za problem. W Battlefieldzie, jak jest 16 vs 16, a to już spora różnica, bo liczy się praca zespołowa która na pewno większej części fanów CoDa się nie spodobała, bo Battlefield jest z deka trudniejszy. Nowy Medal of Honor jak już pisałem jest wypośrodkowaniem między tymi dwiema grami, więc liczy się tam trochę pracy zespołowej (przy bronieniu punktu) no i trochę skilla jako wolny strzelec. Poza tym, Infinity Ward zrobiło świetne gry ze świetnym multiplayerem, ale przypominam że większość tego teamu odeszła i smaczek tego fajnego multi już nie powróci, chyba że z logiem EA. Poza tym, zauważcie że dwa mappacki do CoDa, składające się w sumie z 10 map, kosztują dokładnie 102zł. DiCE, jest podobnym studiem do IW, bo robi tylko strzelanki, no i czasem odskocznia, bo mają na koncie jeszcze Mirrors Edge'a i dwie części RalliSport Challenge. Mapy do Battlefielda są dodawane co prawda po dwie, ale za darmo. Nie znaczy to, że jak goście robią inne gry, to multi Battlefielda jest słabe. Sorry, a Ci gracze, którzy mają całą serię BFa od pierwszej części? (1942) To co, oni się pomylili i nie wiedzą co to dobry multiplayer? Dajcie spokój.

21. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Czy ta wielka niespodzianka to kawałek LP w ich nowym (starym) trailerze . ?

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum