1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tworcy o TDU 2 vol.2

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Touch!, Styczeń 10, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa

Jakis czas temu wstawialem wam tutaj filmik z rozmyslaniami tworcow na temat ich gry.

Teraz prezentuje wam druga czesc, tego filmiku o podtytule : "Power Is nothing without control" (tlum. moc jest niczym bez kontroli).

Co do samej gry to gra zapowiada sie swietnie. Mialem okazje pograc w bete, co prawda na PC, ale gra jest dla mnie rewelacyjna tak samo jak jej pierwsza czesc, ktora rowniez przeszedlem na blaszaku.
    Jedynym mankamentem drugiej odslony tej serii przynajmniej dla mnie jest sterowanie, ale mimo wszystko mam nadzieje ze tworcy nie zapomna o tak waznym punkcie w grach wyscigowych jakim jest sterowanie.

Przypomne jeszcze o dacie premiery, ktora w USA ma miejsce 8 lutego, w polsce dokladna data nie jest znana.

Touch-news dla xboxforum.pl
    Z wykorzystaniem filmu z serwisu gamezilla.pl

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Świetna wiadomość dla mnie . TDU2 dla mnie pozycja obowiązkowa . Grałem w TDU 1 i świetnie sie sterowało i ogólnie dobrze grało więc wątpię że tą część zepsują.

4. password

password Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny śląsk
    "świetnie sie sterowało"

jak dla mnie trochę jak kartonowe pudełeczka... ale to kwestia gustu oczywiście. Czekam na 2 własnie z ciekawości czy to zmienili

5. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nice !
    Oby nie spieprzyli modelu jazdy... To chyba jedyna rzecz w grach wyścigowych, która MUSI działać dobrze...

BTW. TDU 2 będzie rządzić na XBL :D !

6. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Miałem demko TDU i w ogóle mi nie podeszło, więc TDU 2 żegnam :D

7. resident202

resident202 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jedynka to mój jedyny oryginał (oprócz pierwszej części Gearsów) na x-a:p. Gra była fantastyczna a ta bedzie na pewno jeszcze lepsza i ładniejsza

8. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Ja grałem w full TDU 1 u kolegi i po zagraniu stwierdzam - ten arcade nie jest dla mnie :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum