1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Twórcy Remember Me na skraju bankructwa

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 31, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Niestety po raz kolejny sprawdza się teza, że nowe IP nie mają łatwo na rynku. Choć Remember Me nie było grą wybitną, to pewne elementy - jak design świata, historia. zabawa z mieszaniem we wspomnieniach czy genialna muzyka - wybijały się mocno ponad przeciętność. Wygląda jednak na to, że deweloper odpowiedzialny za grę wkrótce zakończy swój żywot.
    Kilka zagranicznych serwisów donosi, że Dontnod złożyło wniosek o bankructwo. Złe wieści napływają bezpośrednio z Francji skąd pochodzi deweloper. "Redressement judiciaire", bo tak zwie się w kraju żabojadów tego typu deklaracja, został złożony w tym miesiącu i niestety zwiastuje upadek firmy. Szczegóły nie są jednak na razie znane.

Firma została założona przez Oskara Guilberta, byłego pracownika Criterion Games, a pierwszym i jedynym tytułem jaki stworzyła jego ekipa jest właśnie Remember Me. Deweloper długo szukał wydawcy (pierwotnie gra miała nazywać się Adrift i wylądować jako tytuł ekskluzywny na PS3), ale ostatecznie tytułem zainteresował się Capcom.

Warto przypomnieć, że gra trafiła także do PS Plus w ramach listopadowej ramówki. ​

2. Lotnik421 Xbox One

3. arial_adriano

arial_adriano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bełchatów
  4. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Wielka szkoda. Dla mnie ta gra była znakomita i nie ukrywam, że liczyłem na kontynuację.

5. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Jak by ta gra była tym czym ją reklamowali na pewno nie byli by teraz bankrutami szkoda że olali remixowanie wspomnień bo to jedyne dla tego kupiłem tą grę i się zawiodłem.
    Nie życzę im źle ale sami sobie zasłużyli tworząc średniaka który mógł być bardzo dobry a tak jest tylko zmarnowany potencjał

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Wielka szkoda :(. Gierka miała swój klimat i ogólnie była właśnie "czymś nowym".

7. arial_adriano

arial_adriano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bełchatów
    A jednak nie bankrutują, jak donoszą zagraniczne serwisy, studio DONTNOD ma się dobrze i zajmuje się obecnie nowym projektem, którego nie chce ujawnić. Ich problemami finansowymi zajęli się specjaliści, którzy mają ustabilizować politykę firmy i dopilnować, aby ta mogła dalej pracować, nie zwalniając przy tym pracowników :)

Wczytywanie...

Poleć forum