1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Twórcy Tekken 7 testują nowy system kamery

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 6, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Dla niektórych miłośników bijatyk problemem jest rozpoczynanie starć od prawej strony i z tego powodu deweloperzy Tekken 7 testują nowe ustawienie kamery. Pierwsze przymiarki pojawiają się w wersji na automaty.

Ja od lat gram w bijatyki i jakoś nigdy specjalnie nie zwracałem na to uwagi – automatycznie potrafiłem dostosować się do miejsca.

Jednak podobno jest to dość wyraźny problem dla niektórych śmiałków, którzy poinformowali o tej sytuacji ojca serii Tekken. Z tego powodu Katsuhiro Harada wypowiedział się na swoim Twitterze, że twórcy aktualnie testują „nowy system kamer” – dzięki któremu gracz zawsze znajduje się po lewej stronie ekranu.

Niestety, Harada nie wspomniał, czy ta innowacja pojawi się w jakiejkolwiek wersji Tekken 7. Aktualnie odbywają się testy, ale jeśli autorzy zdecydują się na zaimplementowanie tego systemu do edycji pudełkowej, to gracze będą mogli skorzystać z tej funkcji w starciach w Sieci.

Tak prezentuje się screen z testów:

Wczytywanie...

Poleć forum