1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Twórcy The Division walczą z nieuczciwymi graczami

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 29, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Jeżeli gracie w Tom Clancy's The Division to z pewnością nie raz słyszeliście o tak zwanych exploitach, czyli błędach, które można wykorzystać dla własnej korzyści. Do tej pory ich używanie nie było specjalnie karane, jednak wkrótce się to zmieni.

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie gry, deweloperzy Tom Clancy's The Division postanowili nieco zmienić podejście do użytkowników korzystających z exploitów. Twórcy podkreślają, że żadne testy czy symulacje nie pozwolą odtworzyć wszystkich możliwych warunków i ich kombinacji, które mogą wystąpić u jednej z kilku milionów osób, dlatego przy większych aktualizacjach błędy mogą się pojawiać.

Żeby nikt nie mógł tłumaczyć swojego zachowania niewiedzą, bugi uznane za "nielegalne" zostaną przedstawione na wszelkich kanałach komunikacyjnych takich jak oficjalne forum, Twitter czy Facebook. Za ich używanie gracze mogą spodziewać się odebrania wszystkiego co zdobyli dzięki exploitom, a przy powtarzającej się sytuacji nawet permanentnego zablokowania konta.

Oczywiście twórcy wciąż będą starali się łatać wszelkie niedoróbki tak szybko jak to możliwe, jednak walka z nieuczciwością graczy jest dla nich równie ważna.

Zgadzacie się ze zdaniem deweloperów, czy uważacie, że to ich wina, że jakiekolwiek błędy się pojawiają i nie mają prawa karać za ich wykorzystywanie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Według mnie nezeli wykorzystuje blad który nikomu nie przeszkadza np karmienie czy cos to sam sobie psuje grę i to studio powinno lepiej dbać o zabezpieczenie produktu. Jak by nie było kupuje grę i gram jak chce . Teraz jeżeli dany błąd wykorzystuje by uprzykrzyć życie innym niech blokują na określony czas możliwość grania z normalnymi ludźmi i wysyłają na serwer gdzie znajdują się sami oszuści . Banowanie za własne niedopatrzenia gdy płacimy za grę jest złym wyjściem . Ale to tylko moje zdanie .

4. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Up...
    Masz poniekąd rację.
    Jeśli wykorzystuje luki w sposób taki że innym nie uprzykrza gry to OK.
    Natomiast jeśli przeszkadza innym graczom z premedytacją to tak jak mówisz na jakiś czas na serwer z debilami wtedy może się nauczy pokory, a jeśli non-stop będzie później mimo upomnień robił dalej to samo wtedy ban.
    Natomiast tu jak mówisz że skoro producent nie dopracował tytułu i wypuścił go z lukami to dokładnie mówiąc jego wina, bo weźmy np. taki przypadek, grasz w grę i mimo luk nikomu nie przeszkadzasz ale podczas twojej nieobecności do konsoli siada twój 10 letni syn i robi nieświadomie "zadymę" - a tobie wtedy banują konto, wtedy można by się wqrwić !

5. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Pilnujesz dziecka i tyle to bardziej będzie moje niedopatrzenie ze dziecko mi się zalogowało i cos zrobiło po za tym czy dziecko które nie gra od razu zacznie oszukiwać ? Nie mniej pomimo iż mnie tez irytuje jak ktos oszukuje i wykorzystuje to przeciwko innym ale nie zmienia to faktu ze zapłaciłem za ta grę wiec jakim prawem dostaje Bana ? To tak jak byś wykrył lukę w konsoli i dostał za to Bana pomimo iż to twój sprzęt i możesz z nim robic co chcesz . Lepsza według mnie była by systematyczna kara oszukujesz pierwszy raz trafiasz na 48h na serwer oszustów , wyłapiemy że znów oszukujesz 7 dni znów 14 suma rośnie i coraz trudniej będzie wracać dokuczać innym ale nikt nam nie zablokował możliwości gry w cos za co zapłaciłem .

6. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Co prawda dzieciaka mam już dużo starszego więc mi to nie grozi, a co do kar i wysyłania na serwer z oszustami to masz rację.

Wczytywanie...

Poleć forum