1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tworzenie gier = moja pierwsza gra 3D

Temat na forum 'Off-Topic' rozpoczęty przez LoKo6264, Maj 24, 2016.

1. LoKo6264

LoKo6264 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    Siema!

Spróbowałem ostatnio swoich sił w tworzeniu gier i po 50 godzinach udało mi się stworzyć coś, mam nadzieję, konkretnego i grywalnego jak na pierwszy twór. Chciałbym więc się z Wami nią podzielić.

W grze wcielamy się w postać pierwszoosobową, której zadaniem jest odnalezienie 12 kluczy rozsianych po całej mapie. Dla tych, którym uda się wygrać przygotowałem specjalny poziom, do którego możemy się dostać w sposób powrotu do głównego menu zamiast wyjścia z gry na ekranie wygrania (będą dostępne te dwie opcje). I w tym menu ujrzymy dodatkową zakładkę, właśnie z dodatkowym poziomem. Jest to niespodzianka, którą sam przyszykowałem, więc nie mogę zdradzić co
    to jest, ale mam nadzieję, że Wam się spodoba.

Tutaj link do pobrania owej gry:

https://www.wetransfer.com/download...ae166eaef74f92e744c1df620160522184430/d79bbb#

Jeśli ktoś mógłby to prosiłbym o wypisanie plusów, minusów, co mogłem zrobić lepiej, ogólną ocenę itd., byłbym za to bardzo wdzięczny :)

PS: Jeśli ktoś bardzo chciałby dostać się do dodatkowe poziomu, lecz nie mia pojęcia gdzie jest np. ostatni klucz nawet po kilku próbach to służę wskazówką na pw :)

PS2: W grze znajdziecie kilka drabin i co do nich jedna ważna wskazówka - nie używajcie na nich przycisku "A", gdyż możecie wylecieć poza mapę i wszystko będzie trzeba zaczynać od nowa. Długo szukałem sposobu jak temu zaradzić, lecz do dziś dnia - pojęcia nie mam.

PS3: Pamiętajcie, aby odpalić w 1920x1080, gdyż przy innej rozdzielczości mogą być problemy z ukazaniem wszystkiego na ekranie ;)

Kilka przykładowych zdjęć z gry:

Ostatnia edycja: Maj 24, 2016
  2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Zdjęcia nawet ciekawe. W jakim programie to tworzyłeś ?

4. LoKo6264

LoKo6264 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    Unity3D wersja 5.3.
    A jeśli o język chodzi to w C# pisałem.

o M a c z 0 S lubi to.
  5. AS185