1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

"Tworzenie gier staje się coraz kosztowniejsze"

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 21, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Mark Rubin w wywiadzie dla Game Informera opowiada o kosztach, jakie ponosi studio w trakcie developingu zbliżającego się Call of Duty: Ghosts i tym, jak to mniejsze studia mogą mieć znaczne problemy z utrzymaniem się na rynku. Producent wykonawczy Infinity Ward wspomniał również o nowej odsłonie Call of Duty, która niedługo zagości na półkach sklepowych.

Jest to przerażające, że gry stają się coraz trudniejsze i droższe do stworzenia. Wydaje mi się, że mniejsze studia mogą się borykać z tym problemem, kiedy będą chciały stworzyć tytuł AAA. Nam jest z tym coraz ciężej, więc myślę, że tak samo jest wszystkim innym ludziom.

Duże spółki mogą sobie z tym poradzić - jesteśmy w stanie wyłożyć więcej funduszy, jeśli będziemy do tego zmuszeni. Inne studia już niekoniecznie.
    Nie zgodził się z nim Nathan Vella z Capybara Games, mówiąc, że dla mniejszych, niezależnych twórców jeszcze nigdy nie było tak dużych szans na sukces finansowy.
    Mark Rubin uważa Call of Duty: Ghosts za jedną z najtrudniejszych gier, przy których pracował:
    Wszystko, czym się zajmowaliśmy, zajęło znacznie dłużej niż myśleliśmy. To najcięższa gra, nad jaką kiedykolwiek pracowałem, ale to dobrze. Było ciężko również z tego powodu, że nie doceniliśmy tego przedsięwzięcia.

Nowa odsłona znanej wszystkim serii od Activision pojawi się już 5 listopada tego roku na całym świecie na PS3 i X360, i niedługo później na XONE i PS4. Kto z was czeka na Call of Duty: Ghosts?​

2. Lotnik421 Xbox One

3. randnd

randnd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    W sumie to czekam :D Mam nadzieje ze bedzie to tytul zblizony w jakims stopniu do mw2 :)

4. RADACE84

RADACE84 V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Toruń
    call of druty to straszny kicz, nie wiem co ludzie w tym widzą? zawsze porównuje cod do halo, taki sam badziew, a ludzie się zachwycają...

5. Bis

Bis Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ta.. zwłaszcza w przypadku coda.

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jak gra jest wypasiona (dobra) to nie musi być otoczona mega hiper reklamami itp itd. GTA 5 nawet jakby nie miało reklam itp itd. To tak i tak sprzedaż byłą by wysoka.

Z nieznanymi grami tak jest, iż zagra jedna osoba stwierdzi, że gra jest dobra. Gdzieś tam na forum napisze swoją opinię pozytywną po czym kolejny gracz zagra i przekona się, że dobra.. później koledzy z pracy zagrają itd.

7. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    nie jestem wielkim fanem MULTI cod-a ,ale single zawsze mnie powala jezeli fabuła zblizy sie do mw2 to bedzie KOZAK:D

8. mrmarko

mrmarko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Złotów
    Zawsze lubiłem COD-a singiel super fajnie się grało multi po 2 m-cach nudził mi się, ja osobiście czekam na jeden tytuł BF to coś co mnie nakręca. GTA rewelka jednak nie mój klimat. Tworzenie gier coraz droższe... gry również. Czekam na next-a, konsolka zamówiona, jaka ?. To moja słodka tajemnica :)...

9. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    "Tworzenie gier staje się coraz kosztowniejsze" ...a rekordy sprzedaży coraz większe ;)

10. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    rośnie też współmniernie jakość gier? niekoniecznie.

Wczytywanie...

Poleć forum