1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tworzenie ISO

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bojesieludzi, Styczeń 23, 2011.

1. bojesieludzi

bojesieludzi Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam czy jeżeli mam wypaloną grę to czy mogę zrobić to w drugą stroję tj. włożyć płytę do napędu i stworzyć z powrotem plik ISO? I jeszcze jedno pytanie po ostatniej aktualizacji m$ uraczył nas ap 25 w kilku grach. Czy jeżeli konsola nie będzie podłaczona do internetu wtedy problem z tym ap 25 znika? Chodzi mi o to czy jak nie będę podłaczony do internetu to nawet jak wypalę grę która pierwotnie była bez ap 25 to to ap 25 w jakiś sposób się nie pokaże. Przepraszam za chaotyczność liczę na pomoc dziękuję :)

Wczytywanie...

Poleć forum