1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tworzenie kolejnego konta na xbox live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Ino, Grudzień 7, 2010.

1. Ino

Ino Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Witam.
    Mam pytanie. Jeśli tworzę kolejne (trzecie w tym wypadku) konto na konsoli, to czy jest opcja, aby nie aktywować zaraz po utworzeniu i rejestracji w xlive tego darmowego miesięcznego golda, które przysługuje mi jeszcze w tym ostatnim (nowym) koncie tylko innym razem, czy nie mam na to wpływu i niezależnie od mojej woli darmowy gold jest włączany w chwili zakończenia tworzenia i rejestracji konta? :confused:

2. Lotnik421 Xbox One

3. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    Masz wybór czy uaktywnić golda teraz czy potem. :)

4. dominik490

dominik490 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie koniecznie. Możesz wybrać "Nie chcę konta gold" to i tak będzie pisało że masz prawo do miesięcznego Golda. Ja nie wiem czy da sie jakoś zrobić tak zrobić jak chcesz.
    Ale jak założysz xbl gold na tym koncie to już więcej nie będzie się dało golda

5. Wiesiek

Wiesiek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z tego co słyszałem to bedzie do 3 razy 4 konto już nie. Ale nie jestem pewny ;)

6. Jonasz1994

Jonasz1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Poznań
    4 konto mozesz utworzyc ale darmowy gold na 1 miesiac jest tylko na 3 kąta wiec na 4 konto nie dostaniesz golda juz darmowego bedziesz musial wykupic

7. Limon3d

Limon3d Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @Jonasz1994 pisze się : konta a nie kąta :p Do kąta to możesz iść za takie pismo :p

Wczytywanie...

Poleć forum