1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tworzenie konta offline

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez exhume, Styczeń 11, 2011.

1. exhume

exhume Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem , nie jestem zadnym specjalista i chce wiedziec jak krok po kroku mozna stworzyc konto offline, bo nie moge sie nigdzie dopatrzyc takiej opcji,
    mam juz zalozone konto na xbox live, offline potrzebne jest mi do grania w colin mcrae dirt 2, prosze o szybka odpowiedz

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Wyloguj sie z obecnego konta i zaloz nowe bedac odlaczonym od internetu.
    A na koncie XBL nie mozesz pograc w Dirt 2 ?

4. exhume

exhume Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dobra zaczne od poczatku, wlaczylem gre colin no i wyskoczylo ze musze sobie zrobic konto na http://www.xbox.com/pl-PL/live- ok zrobilem, potem chcialem sie zalogowac tym nowym kontem w grze, jak wpisalem haslo i email, wyskoczylo mi ze musze podac jakis kod seryjny, ok z dolu pisze ze jezeli nie masz tego kodu to kliknij, pisze ze gra sie zminimalizuje, ale nic sie nie dzieje zadna strona mi nie wyskakuje,
    konto offline robi sie w tym wyskakujacym podczas gry okienku, czy na stronie xbox live?
    no i dlaczego w tym oknie podczas gry jest napisane ze to games for windows, a jak chce zalozyc konto to przenosi mnie na http://www.xbox.com/pl-PL/live ????

5. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    XBOX Live = XBL
    No wlasnie, jak nie ma polaczenia z internetem do robi Ci sie konto offline.
    Klikasz logo na padzie dajesz X ( czyli wyloguj ). Potem druga zakladka w menu moja konsola ( tam gdzie stoi zazwyczaj avatar) i wtedy dajesz utworz nowe konto.

XBOX nie ma przegladarki :p
    A nie mozesz grac na koncie on-line w Dirta 2 ?

Wczytywanie...

Poleć forum