1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tworzenie konta XBL - stary profil z przerobionej konsoli: Czy dostanę BAN-a?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Aldric666, Kwiecień 5, 2011.

1. Aldric666

Aldric666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Witam.

Chciałbym się podłączyć do usługi Xbox Live. Poradnik: http://xboxforum.pl/online-xbl-f165/tworzenie-profilu-rejestracja-na-xbox-live-13120.html przeczytałem. Jednak nie wiem co ze starymi danymi. Grałem na konsoli po przeróbce (prawdopodobnie LT+), nabiłem sobie trochę punktów, ponadto mam zapisane stany gry na dalszych poziomach, zdobyte osiągnięcia itp. Wszystko sobie skopiowałem na pendrive. Teraz chciałbym to umieścić w swojej konsoli, by móc kontynuować to co zacząłem na poprzedniczce, np. kampanię Halo Reach, której nie mam ochoty zaczynać od nowa, pomimo iż gra jest warta tych godzin spędzonych przed ekranem.

Nowa konsola jest nieprzerobiona, ma nienaruszone plomby, ogólnie rzecz biorąc nikt jej w bębechach nie grzebał. Płyty mam oczywiście oryginalne. Nurtują mnie tylko pytania:

1. Czy save z kopii pirackiej będzie działał na oryginalne (Halo Reach, Mafia II, Red Dead Redemption)?
    2. Czy Microsoft nie oflaguje mi X360 po zalogowaniu się do XBL - odblokowałem sobie element awatara (hełm Spartanina z Halo), ale by go założyć wymagana jest aktualizacja oprogramowania - czy ryzykuję przeprowadzając ją, mając na HDD wspominany plik zdobyty na nieoryginalnym nośniku?
    3. Mam zgrany cały profil z poprzedniej 360-ki, na którym odpalałem piraty. Grozi mi BAN po zalogowaniu go do usługi XBL?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kambo12

kambo12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
    Logowałeś się na przerobionej konsoli do xbox live?

4. Aldric666

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Nie, nigdy nie była podłączana do sieci, ale chyba te kopie pirackie mają podmienione niektóre pliki w danych. Czy się mylę?

5. kambo12

kambo12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
    Jak sama konsola nie była podłączana do neta to nie powinno być problemu. Wydaje mi się że w profilu nie zapisują się takie dane jak oryginalność gry, jedynie gry w które grałeś. Wiec raczej nie powinieneś dostać bana bo nie miałeś okazji być oflagowany.

6. Aldric666

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    "Raczej nie powinieneś" - wolałbym mieć 100% pewność, nie chcę mieć zablokowanego dysku i dostępu do gry wieloosobowej. :) Poczekam na wypowiedzi innych użytkowników, oby się odezwali w wątku. ;)

7. Branco

Branco Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nottingham/UK!
    Ja miałem przeniesiony profil do nowego X-a z przerobionej i grałem na XBL jakoś ban-a nie dostałem :)

8. Aldric666

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Dobrze, liczę na to, że mnie nie wprowadzicie w błąd. Jest późno. Jutro zajmę się tworzeniem konta XBL ze starego profilu, na którym odpalałem piraty. Konsolę zaktualizowałem. Jednak boję się, że najnowsza odsłona Halo mogła mieć ukryte zabezpieczenia. Czytałem o tym - ściągałeś pirata, uruchamiałeś na konsoli - była ona oznaczana i przy podłączeniu się do sieci trafiała do kolejki po bana.

9. Branco

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nottingham/UK!
    :) Ja na starym X-ie grałem turnieje rankingowe na kopii i bana nie dostałem ,a grałem ponad rok potem przerzuciłem ten sam profil na nową konsolkę grałem na niej dobry rok tylko już na org i bana nie było.

10. grzesiuzz

grzesiuzz XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Sącz/Szczecin
    Ja na początku miałem przerobioną konsole, dostałem bana, później kupiłem następną, ale już nie przerabiałem i save zostały z poprzedniej . Za coś takiego bana nie dostaniesz, możesz grać śmiało :)

11. Branco

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nottingham/UK!
    Tak btw poszukać można tematu podobnego do tego bo jest na forum tam masz więcej info :) Pozdrawiam

12. Aldric666

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Jest pewien problem. Po zrzuceniu profilu na dysk nowej konsoli mam wpis "Profil uszkodzony" i mogę go tylko przenieść, albo usunąć. Nie mogę się zalogować na niego, a zapisane stany gry (Halo Reach) nie działają na innym profilu. Da się coś z tym zrobić, czy będę zmuszony rozpoczynać wszystko od nowa?

13. mastamasta

mastamasta Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    3city
    no niestety nic nie zrobisz jeżeli masz uszkodzony profil... chyba ze na starej konsoli zaktualizujesz dasha i na nowej tez na najnowszy i wtedy przeniesiesz profil na konsole nieprzerobioną...

14. Skillah

Skillah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Podlaczaj nic sie nie boj. Ja od okolo roku gram tak - jeden profil dwie konsole. jedna przerobiona druga nie, podlaczona do liva. na przerobce gram w gry przerobione na wave 3 i nie ma problemu. Co do savow to opisze ci na przykladzie call of duty black ops. Przed premiera gralem na przerobce po wylaczeniu konsoli z pradu, zeby czas sie zmienil i data na rok produkcji. Nabilem troche gamescora i przeszedlem czesc gry. W dniu premiery kupilem oryginal i przelozylem dysk z przerobionej do tej z orgynialnym firmwarem i gralem. Punkty zostaja, tylko save sie popierdzielily i musialem misje, na ktorej skonczylem zaczynac od nowa. W kazdym razie mozna grac w przerobione gry i oryginalne na tym samym profilu. Nie ja jeden tak gram. Powodzonka

Wczytywanie...

Poleć forum