1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tworzenie obrazu gry xbox360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez seroo, Grudzień 26, 2012.

1. seroo

seroo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gliwice
    Witam,

Jakiś czas temu nagrywałem kuzynowi grę na Xboxa, po czym obraz skasowałem z dysku komputera. Czy mogę samemu zrobić obraz gry z płyty od kuzyna, a jeśli tak to czy wystarczy zrobić to w Imgburn czy trzeba jakimś innym specjalistycznym programem?

Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    lub clone cd. xgd2 nie ma problemu .xgd3 musza być kopie nagrane ihasem żeby się zgrało poprawnie. Łatwiej od nowa ściągnać jest.

1 osoba to lubi.
  4. seroo

seroo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gliwice
    Dzięki. W tym przypadku chodzi o grę w xgd2 więc nie powinno być problemu. Xgd3 wszystkie nagrywam ihasem wiec też nie powinno być problemu ;)

Wczytywanie...

Poleć forum