1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tworzenie obrazu płyty kopii zapasowej gry

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez RomZ, Grudzień 21, 2013.

1. RomZ

RomZ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Siedlce, Poland
    Witam forumowiczów

Chciałem się dowiedzieć w jaki sposób i jakim programem mogę utworzyć obraz płyty kopii zapasowej gry (juz wczesniej nagranej) tak, żeby później przerobić ten obraz pod RGH (np. na god'a).
    Mam trochę kopii zapasowych na płytkach a zrobiłem sobie RGH i nie chcę obciążać napędu w konsoli, który dopiero co naprawiłem.

Próbowałem utworzyć obraz przez Daemon Tools Lite, jednak program po jakims czasie odczytywania którejkolwiek płyty wywala uszkodzone sektory i wylącza sie.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    Program Xbox_Backup_Creator_2_9_0_425 + napęd Konsoli Liteon 16D2S, Benq Vad6038 lub Samsung ale muszą te napędy mieć wgrany soft 0800..
    Chyba że masz X360USB PRO V2 to możesz użyć każdy napęd bez zmiany FW na 0800 z tym że w programie Xbox_Backup_Creator w opcjach musisz wpisać DVD key napędu który masz podłączony do Flashera.

Z drugiej strony po co konwertować na iso a potem na GOD. Możesz bezpośrednio z płyty na Dysk, SKoro masz kopie domniemam że masz napęd przerobiony więc jeśli ci czyta płyta np w menu FSD masz taka zakladke ZGRAJ GRE, lub są różne inne aplikacje które pozwolą zrippowac grę bezpośrednio do Formatu które obsługuje RGh a jest nim GOD i XEX, i akurat taki ripp jest zawsze do XEX.

1 osoba to lubi.
  4. marthinez

marthinez Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Programem IMGBURN, zakładka utwórz obraz dysku. Kopie xgd3 muszą być nagrane w 100% (ihas), jak również przy tworzeniu obrazu z takiej płyty potrzeba ihasa. W innym wypadku obraz będzie ucięty.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum