1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

tworzenie obrazu z orginalnej gry

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Konrad Mrok PL, Wrzesień 18, 2010.

1. Konrad Mrok PL

Konrad Mrok PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Solec Kujawski
    Siema. Otóż posiadam orginalną FM3 i chce stworzyć jej obraz żeby kolega sobie mogł ją nagrać na płytkę. I moje pytanie brzmi czym i jak to zrobić, bo jak próbowałem imgburnem to się pokazał komunikat że płyta jest zabezpieczona i coś tam. I się nie udało.

Z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Alex_Xbox

Alex_Xbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Musisz mieć napęd samsunga (chyba, z tego co pamiętam) z firmware KREON lub podłączony napęd od xboxa do pc (jak to podłączyć aby zgrywać to nie wiem). Ewentualnie jak masz xbr/freeboota to zgrać poprzez niego płytkę na dysk i stworzyć z tego obraz iso.
    Pozdrawiam

4. Rooob3

Rooob3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
    Z tego co szukałem można zrobić w ten sposób ----->

ale u mnie wychodzą obrazy o 500 mb za małe :/ nie wiem czemu...

Podpisuje się pod 1 postem chętnie bym wiedział jak się robi obrazy gier ale na zwykłej nagrywarce DVD

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  5. TradeMark

TradeMark Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tym sposobem co podałeś da się spokojnie zrobić. Tylko potrzebujesz wypełnionej płyty DL. U mnie najlepiej sprawdzają się płyty z CD-Action (koło 7,86GB) i każdą grę idzie zgrać. Ogólnie może to być każda płyta DL - nie koniecznie film.

6. Rooob3

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
    No nie koniecznie ;p... ja mialem film ktory zajmowal 7,6 i obraz miał błędy... był za mały no i jak narazie jestem w kropce bo nie mam zadnej plytki z danymi o takiej pojemnosci... nie wiem czy wgrac cos na plytke i sprubować zrobić obraz... jeśli tak idzie, wie ktos ? :p albo probował ?

7. TradeMark

TradeMark Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Także próbowałem na 7,6 filmie i obraz był za mały. Potem znalazłem tą płytę z CD-Action i każda gra się poprawnie ripuje.

8. Rooob3

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
    Ok dzięki ;) będę szukał innej płytki.

Wczytywanie...

Poleć forum