1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Twożenie wirtualnego obrazy płyty xbox60

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Remigiusz Stefański, Listopad 4, 2012.

1. Remigiusz Stefański

Remigiusz Stefański Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Twożenie wirtualnego obrazy płyty xbox 360

Witam mój problem wygląda następująco . Mam kilka oryginalnych gier na XBOX 360 i siedmiolatka, który w niedługim czasie doprowadzi je do stanu nieużytkowego. Chciałbym wykonać kopie zapasowe ty dysków, ale na necie nie znalazłem jasnej odpowiedzi jak to wykonać ,bardzo bym prosił o odp.zanim będzie za późno.
    Z góry dzięki z odpowiedź.:concern:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
  4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3211
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Napęd od X360 podłączasz do PC, wgrywasz do niego soft 0800, ściągasz XBC i robisz kopie.

5. Remigiusz Stefański

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli jak mam nagrywarkę TS-L633J SATA nie pójdzie.
    Czyli tworzenie wirtualnego obrazu to nie to samo co nagrywanie, bo tą nagrywarkom kopie wypalają się bez problemowo.

6. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Oryginałów tak nie zgrasz. Napęd LiteON lub BenQ ze specjalnym oprogramowaniem podłączony do PC.

7. Remigiusz Stefański

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra ale skąd mam pobrać tego softa i czy każdy napęd XBOX się do tego nadaje ,a i jeszcze jedno czy zamiast do PC można podłączyć XBOX do laptopa jeżeli tak to w jaki sposób ?.

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Te się nadają, skąd zabrać fw poszukać w google
    BenQ 0800 VAD6038 v3.0
    Lite-On 0800 DG-16D2S v3.0
    Jeśli chcesz podłączyć do lapka kupno usbpro i zasilania zew przy pc także.
    Czyli najprościej pobrać z internetu i wypalić obraz..., nie muszę wspominać, że konsola nie przerobiona nie odpali kopii zapasowej.

Wczytywanie...

Poleć forum