1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tydzień do premiery! Kto kupuje?

Temat na forum 'Kinect' rozpoczęty przez #PCMR, Listopad 2, 2010.

1. #PCMR

#PCMR Ryżownik V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    168
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Opole
    Ostatnie dni do premiery! Kto kupuje?

Premiera USA: 4.11.2010
    Premiera w Europie: 10.11.2010

Kto ostatecznie zdecydował się, że go zakupi, bądź tak jak ja kupił go w pre-orderze? :)

Premiera w USA już za nami.

Wiem, że grono fanów Kinect'a na forum nie jest zbyt liczne, niemniej na pewno są ludzie, którzy go nabędą :). Jedno bez bicia mogę przyznać - cena jest wygórowana - na okrutne prawa rynku nic nie poradzimy.

Jakie gry Was interesują?

Oprócz Kinect Adventures, który pewnie będzie starać się przedstawić możliwości kontrolera, jak to w przypadku dołączanych gier bywa, kupię na pewno:

-Kinect Sports
    -Dance Central
    -Your Shape: Fitness Evolved

Jeszcze nad Joy Ride się zastanowię.

Ogólnie jeśli chodzi o samo urządzenie - na mnie wywarło pozytywne wrażenie, dla mnie to już jest coś, że mogę ręka poruszać się po dashboardzie - no cóż, takie małe udogodnienia zawsze mnie cieszyły. Mam tylko nadzieje, że twórcy nowych gier, będą starać się jak najbardziej wyeliminować, jednak widocznego laga. W obecnych grach może on nie przeszkadza, bo gry są innego rodzaju, ale taka Forza np. wymaga już większej precyzji. Myślę jednak, że jest to do zrobienia. Wiadomo, nowy kontroler, inne sposoby tworzenia tych gier - producenci też się uczą :)

Tak więc zapraszam do dyskusji, liczę, że chociaż kilka osób się wypowie :)

--Małe info--

- Sugerowana cena Kinecta to 649zł, jednak w większości sklepów nie przekracza ona 600zł.
    - Kinect działa ZE WSZYSTKIMI wersjami xboxa - nie trzeba mieć wersji 'slim'. Starsze wersje potrzebują po prostu osobnego zasilania do prądu, jednak nie ma co się martwić - specjalny kabel jest dołączany do każdego zestawu z Kinectem.
    - W zestawie dołączona jest gra Kinect Adventures
    - Zalecana odległość od urządzenia, do poprawnego działania to jakieś 2,4m - dla dwóch graczy potrzebne będzie ok 3m. Ustawiając sensor na telewizorze, zaoszczędzi się trochę centymetrów.
    - Lista startowych tytułów na Kinecta (niektóre wyjdą później, niż sama premiera urządzenia) :

Nowości:

- Ign oceniło już pierwszą grę na kinecta a dokładnie Sonic Free Rider. Otrzymała ocenę 7.5, więc zaskakująco dobrze.
    - Z punktu w nowym regulaminie Xbox Live wynika, że Microsoft będzie miał możliwość "szpiegowania" za pomocą Kinecta. W rzeczywistości sprowadza się to do tego, że Microsoft, na żądanie uprawnionych organów państwa, w przypadku jawnego łamania prawa, będzie mógł udostępnić im odpowiednie informacje. Dane nie będą publikowane w celach komercyjnych
    - Kinect sprzedaje się zaskakująco dobrze. W wielu sklepach zamówienia przedpremierowe musiały zostać zamknięte. Jak informuje jeden ze sklepów, sprzedali by więcej, gdyby tylko mieli.
    -Projekt Kinect, łącznie z promocją, pochłonie koszty ok 1mld dolarów.
    - Kinect będzie działać w pozycji siedzącej! Oczywiście w grach, które nie wymagają stania :). Jak wiadomo wcześniej były z tym problemy, jednak potwierdziły się informacje, że zostało to już załatane. Prawdopodobnie nie zdążą już tego dodać, więc po premierze będzie dostępna odpowiednia łatka.
    - W związku z premierą Kinecta w USA, Kinect Sports doczekało się premierowego trailera: YouTube - Kinect Sports Official Launch Trailer
    - Najpopularniejsze serwisy już oceniły startowe tytuły na kinecta. Jak prezentują się oceny? SPRAWDŹ
    - Microsoft potwierdził, że będzie coś takiego jak gry hybrydowe - czyli do grania będziemy używać zarówno pada jak i Kinecta.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sagajx

Sagajx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No to ja postaram się sensownie wysłowić.
    Kinekt to bardziej zaawansowana kamerka eye toy. Jest przeznaczony dla dzieci jak eye toy. Przykładem są gry które zupełnie mi nie odpowiadają. Ponadto jest za mało precyzyjne do gier typy cod, forza. Jak dla mnie samo machanie rękami przed tv, tańczenie itd.. jest w najdelikatniejszym słowa znaczeniu idiotyczne. Jak chce potańczyć idę do klubu...

Podsumowując naprawdę za darmo nie chciał bym tego gadżetu bo jestem chyba za stary. Ale jak byłem w wieku przedszkolnym to pewnie zrobił by na mnie wrażenie. Dziękuje za uwagę.

4. #PCMR

#PCMR Ryżownik V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    168
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Opole
    10 lat też nie mam a za stary na kinecta się raczej nie czuje ;)
    Co do machania rękami, skakania, tańczenia przed tv - mam do siebie dystans i raczej nie będę się czuć idiotycznie.
    Jak chcę potańczyć idę do klubu, chcę zagrać w piłkę - idę na boisko, zamiast w grać w guitar hero, nauczę się na normalnej gitarze itd. - tak można ze wszystkim. Najłatwiej sprowadzić każdego do poziomu nolife'a, któremu się z domu wyjść nie chce, co nie ? ;)

Znajomi do mnie dość często wpadają, można razem pograć, rozluźnić się - bo te gry nie wymagają żadnych specjalnych umiejętnośći.
    Na imprezy również jak znalazł, pod wpływem, takie gry nabierają nowego znaczenia - zapewniam :)

Potwierdzam, że w grach typu cod kontroler się nie sprawdzi - i nie widzę nawet sensu próbować. Kinect po prostu ma zastosowanie w innych grach.

5. ATi

ATi Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Milanów
    Nie nie, ja podziękuje za to ustrojstwo, za dużo się ceni, te gry nie spełniają moich wymogów(tak z poziomem:)) i ten skandal z podglądaniem graczy- to niedorzeczne!

6. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    Obalę mit:D
    Podgląda cie codziennie milion kamer + Google Maps ^^ POZDRAWIAM PRACOWNIKÓW :)

Poza tym Kinect to świetny sprzęt jestem zwolennikiem trzymania czegoś w łapie np. WiiLota :p który ogranicza mnie tylko do jednej ręki na szczęście mam bujną fantazję i doskonale się bawie na 2 ręce i 2 nogi ;D tutaj kierujemy całym ciałem każdy ruch ma znaczenie to nie to samo co w wii czy move ,że 1 ręka gra drugą mamy w ***** :) Pozatym Wideo Czat wy będziecie narzekać a my będziemy sobie gadać w 6 osób :p Sonic już dostał mega ocenę od IGN czas na inne gry pozatym jeżeli wam brakuje już czegoś w łapie to brać paletkę od pingla i grać dalej ;) to was chyba nie ograniczy
    POZDRAWIAM

7. tomigsm

tomigsm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    Witam
    Moim zdaniem to przełomowe urzadzenie na rynku nigdy nie bylo nic oparte na kakiej technologii.Jezeli wszystko pojdzie w tym kierunku uwazam ze Ms wygra po co trzymac mova w reku lub jakis pad jak wii lepiej nic nie miec i sie bawic.
    Zobaczymy jak dalej sie to rozwinie

8. wojak436

wojak436 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Racibórz
    Jak na kinecta będą wychodzić gry typu fifa lub jakieś mma boks to może i nawet kupie

9. popo601

popo601 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja nie kupię z prostej przyczyny, nie za tą kasę ! Nawet jak mnie dzieci będą bardzo prosiły miałem okazję pograć na Play mowie i zabawa naprawdę przednia ale play mowie kosztuję 200 zł cały zestaw włącznie z kamerką i kontrolerem do sterowania postacią a tu cena zaporowa no i ciekawe czy to będzie chodź w połowie tak dobre jak mowie. Wszystko wyjdzie w praniu jak M$ dał tak ciała z nowym dashboardem to kto wie jak wypadnie kinekt

10. shorti

shorti Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    moim zdaniem kinect jest dla ludzi ktorzy chca poćwiczyć a nie pograć ... bo skakanie przed telewizorem jak juz ktoś tu powiedział to dla mnie dziecinada, do tego z tego co czytalem itd zeby grac przez kinect nie mozna siedziec tylko trzeba stac ... dla prawdziwego gracza liczy sie wygodna kanapa na ktorej moze sie rozlozyc pad do ręki i mucimy, a nie skakanie i machanie rękami przed tv ... troche to dziecinne .. chociaż niektorzy lubią tego typu rozrywke takze zalezy od gustu ..ale nie nazwal bym tego kontrolerem do gier... i w sumie cena jest tak duza jak konsola takze lepiej moze kupić wii. aha i chcialem dodac ze na imprezy taki bajer no to fakt, mogła by byc dobra zabawa ;d ale na dłuższą metę by to nie przeszło.

11. shorti

shorti Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a no i na padzie siedząc lub nawet leżąc mozna grac godzinami a na takim kinekcie to moze z godzine bym max wytrzymał stojąc przed tv i machajac rekami itp

12. rudy2007

rudy2007 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    EyeToy

Ja po niechęci w stosunku do Kinecta powoli się przekonuję, gdybym nie był studentem tylko kimś z zasobniejszym portfelem to pewnie bym kupił, a tak to cena odstrasza. :p

13. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    Nie kupie, bo za te pieniadze wolalbym juz kupic uzywanego PS3. Pawdziwa rewolucja to move i 3d :) Killzone w 3d OGIŃ panowie, a nie jakies glaskanie tygryska, zjazd na pontonach czy gejowaty Milo :p

14. popo601

popo601 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No to po wydaniu kinekta M$ pewnie ogłosi że konsola jest bezawaryjna bo po godzinie skakania przed TV już będziemy padnięci i do wieczora już grać nie będziemy hihihihi i wtedy nikt x'klocka nie przegrzeje hahahah wiem śmieszne ale upłakałem się takie skojarzenie mi na myśl przyszło.

15. Adham

Adham Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    ja mam zamiar kupic kinecta ale nie odrazu :) tzn mniej wiecej w Marcu.. :)

16. marecki11

marecki11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A ja wam powiem że nawet już go mogłem testować i mi się bardzo spodobał, a szczególnie bijatyka w zestawie w której mogłeś przeciwnikowi walnąć partyzanta na klatę i go z pół obrotu. Oczywiście musisz na RL to zrobić :D. Testowałem to na targach ON/OFF w Warszawie.

17. lukasx86

lukasx86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sosnowiec
    ja poczekam z zakupem nowego cuda od M$ do świąt;) puki co 599 w promocji w euro-agd, na alledrogo 577zł wiec trochę mniej od detalicznej ceny 649zł. ciekawe jak będzie na święta?

18. ColoringWyso

ColoringWyso Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Znając majkroszit na święta podrożeje.
    Ja nie kupie , do gier typu cod się nie nadaje

19. Emil_XXL

Emil_XXL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kędzierzyn-Koźle
    czy aby uzywac kinecta trzeba miec te czarna konsolke (slim z kinect ready) czy zwykly podczciwy Bialy Klocek (premium) wystarczy??

20. Squit

Squit Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    wystarczy "Bialy Klocek" tylko ze bedziesz musial podlaczyc jeszcze 1 kabel do pradu

21. raphell

raphell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tychy
    a ja zamierzam kupić w zestawie z konsolą slim

Wczytywanie...

Poleć forum