1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tylko 480p ??

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Takenishi, Luty 3, 2011.

1. Takenishi

Takenishi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Myszków
    Mam problem. Zakupiłem kabel Hdmi do swojej konsolki i podpiąłem do telewizor HD ready.I ku mojemu zdziwieniu maksymalna rozdzielczość jaką mogę wybrać to 480p. Wiem, że tv obsługuje 720p, a na konsoli nie mogę tego ustawić ;/ Może to być wina kabla (kupiłem taki za 40 zeta)? Jak nie kabla to czego? ;>

2. Lotnik421 Xbox One

3. szymona96

szymona96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Na pewno nie kabla, to nie ma znaczenia. Dziwna sprawa

4. Takenishi

Takenishi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Myszków
    Już zrobiłem :) W ustawieniach obrazu była opcja "wyświetl wykryte ustawienia", którą wyłączyłem i mogłem ustawić 720p ^^

Wczytywanie...

Poleć forum